Mutlubiev'den Kısa Ama Etkili Temizlik!

Yarım Gün Ev Temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.

Yarım Gün Ev Temizliği Nedir ?

Her zaman evimizde detaylı temizliğe ihtiyaç duymayız. Bazen evin görünen ve sıkça kullanılan alanlarının toparlanıp, temizlenmesi bile büyük fark yaratabilir. Yarım Gün Ev Temizliği hizmetiyle bu ihtiyacını karşılamayı hedefliyoruz.

Yarım Gün Ev Temizliği Genel İşleyişi Nedir ?

Yarım gün ev temizliğinde profesyonel 3 saat boyunca önceliklerine göre evini temizleyecektir.

YARIM GÜN EV TEMİZLİĞİ

Günlük Ev Temizliği

Bir evin her zaman detaylı bir temizliğe ihtiyacı yoktur. Günlük ev temizliğinde evin sıkça kullanılan alanlarının toparlanıp temizlenmesi hayatı kolaylaştırır. Yarım gün ev temizliği ile evinin günlük ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. Yarım gün ev temizliğinde temizlik profesyonelimiz 3 saat boyunca senin önceliklerine göre ev temizlik işlerini gerçekleştirecek.

Yarım Gün Ev Temizliğine Kimi Gönderiyoruz?

Mutlubiev’den vermiş olduğun temizlik siparişi sonrası Mutlubiev sistemine alınmış temizlik profesyonellerimizi evine yönlendiriyoruz. Adli sicil kayıtları kontrol edilmiş ve referansları kontrol edilen temizlik profesyonelleri Mutlubiev tarafından eğitime alınıyor. Düzenli eğitimleri devam eden, evine en yakın temizlik profesyonelini evine yönlendiriyoruz.

Yarım Gün Ev Temizliği Fiyatına Neler Dahil?

Yarım gün ev temizliğinde önerilen evin görünen alanlarının toparlanıp temizlenmesi. Yarım gün ev temizliği fiyatına, 3 saat boyunca senin belirlediğin önceliklere göre bir temizlik dahildir. Bir evin mutluluğunun yapılan temizliğe bağlı olduğunun bilincinde olan Mutlubiev, memnun kalmadığın temizlikte telafi hizmeti sunar. Hizmet tekrarı, mutlu puan tanımı,ücret iadesi gibi seçeneklerle %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefler.

Sigortalı Günlük Temizlik

Yarım gün ev temizliğinde evinde oluşabilecek hasarlara karşı Mutlubiev evini 250.000TL ye kadar AXA Sigorta güvencesiyle sigortalar. Hizmet tarihinden 72 saat sonrasına kadar oluşan hasarı Mutlubiev’e bildirmen halinde gerekli işlemler yapılacak. Sen de güvenilir temizliğin keyfini çıkarırsın.

Temizlik Hizmetlerimiz

Aklına takılan başka sorular mı var?

Kesinlikle buna gerek yok! Sipariş adımlarında anahtarını bırakacağın yeri belirtebilirsin. Temizlik profesyonelimiz belirttiğin yerden anahtarı alıp bırakabilir. Hizmet süresince evde olmak istersen bizim için hiç sorun yok!
Mutlubiev’i arkadaşlarına önererek bedava hizmete ulaşman çok kolay! Senin referansınla hizmet alan her arkadaşın için 40 TL değerinde Mutlu Puan kazanabilir ve bunu dilediğin miktarda, dilediğin hizmette kullanabilirsin!
Mutlubiev profesyonellerinin kesin bir hizmet süresi bulunmamaktadır. Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Hizmet aldıktan sonra 72 saat içerisinde hizmetle ilgili herhangi bir şikayetin varsa bize bildirebilirsin! Hizmetin kalitesiyle ilgili bir sorun olduğu takdirde; sana şikayetinle orantılı olarak yeni bir  hizmeti programlayabiliriz. Biz buna %100 Mutluluk Politikası diyoruz!

HİZMETE DAHİL OLMAYANLAR

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Yorumlar