BEYOĞLU EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz

Beyoğlu Ev Temizliği

İstanbul denilince akla ilk gelen semtlerden biri Beyoğlu’dur. Beyoğlu denilince akla, eski İstanbul fotoğrafları, İstanbullu olmak, şehrin kalbini keşfetmek, tarihle bugünü yaşamak gibi çok romantik tablolar gelir. Beyoğlunda yaşayan şanslı insanlardansanız bir Beyoğlu sakini olarak ev temizliği için size yardımcı olacak birilerini arıyor olabilirsiniz. Beyoğlunda temizlikçi bulmanın en kolay, en hızlı ve en ekonomik yollarından biri sizin için mutlubiev.com olabilir. Peki, mutlubiev.com nedir?

mutlubiev.com Nedir?

İstanbul’da hizmet veren güvenilir temizlik şirketlerinin personeline ulaşarak temizlik hizmeti alabileceğiniz online bir platform olan mutlubiev.com, internetten temizlikçi çağırmanın en güvenli adresi olmayı amaçlıyor. Eğitimli personelin evinize gelip size temizlik konusunda sistemli ve hijyen kurallarına uygun hizmet sunmalarını sağlayan kurumsal yapısıyla mutlubiev.com, online yapısı son derece kullanıcı dostu bir platformdur. Bir kaç dakika içinde sisteme üye olup yine sadece dakikalar içinde temizlik siparişini verebilirsiniz.

Beyoğlu Bölgesinden Temizlikçi Bulmak

Beyoğlu temizlikçi bulmanın geleneksel yöntemlerle zor olduğu bölgelerden biri. Zira, son derece kozmopolit olan bu ilçede güvenle evinizin kapılarını açabileceğiniz bir temizlikçi bulmanız ya da evinize gelecek temizlikçilere güvenmeniz çok kolay değil. Temizlikçi ve yardımcı personel konusunda güvenilir hizmet almak son derece önemli olduğu için bu ihtiyaçtan yola çıkan mutlubiev.com ile size kurum çatısı altında hizmet verilir. Alacağınız hizmeti sorgulayabilir, şikayetlerinizi alanında uzmanlaşmış müşteri ilişkileri personellerine iletebilirsiniz.

 Uygun Fiyatlı Temizlik Hizmeti

Temizlik hizmeti almak üzere online sipariş vereceğiniz mutlubiev.com söz konusu hizmeti sizin için sadece yapılan iş kadar ödeme yapacağınız şekilde optimize eder. Bu amaçla sistem, size oda sayınız, evinizin büyüklüğü ve almak istediğiniz temizlik hizmetinin detaylarına göre bir ücretlendirme paketi sunar.

 

TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.