Mutlu ekibimize katıl

Sistemimize katıl, şehrindeki tüm iş olanaklarını gör, kendi çalışma programını kendin ayarla.

Adını ve Soyadını girmelisin Ad soyad alanını boş bırakmamalısın. Telefon numaranı kontrol etmen gerekiyor. Telefon numaranı boş bırakmamalısın. Şehir alanını boş bırakmamalısın. İlçe Boş Geçilemez Mahalle Boş Geçilemez Cinsiyet seçimi yapmalısın. Profesyonel Kategorisini Seçmelisin Formdaki tüm alanları doldurmalısın.

Bir Ayda Ne Kadar Kazanabileceğini Hesapla

Haftada kaç iş yapabileceğini bize söyle ayda ne kadar kazanacağını sana söyleyelim.

AXA Sigorta ile hizmet sürecinde koruma altındasınız

Yüksek Kazanç

Mutlubiev’le ayda 6.000 TL’ye varan kazanç sağlayabilirsin.

Özgür Çalışma Saatleri

Kendi programını kendin belirle, istediğin gün ve saatlerde çalış.

Düzenli Ödeme

Haftalık kazancın her çarşamba banka hesabına yatar.

Sıkça Sorulan Sorular
Hizmetlerde müşterilerimizin isteklerine göre bu tutar değişecektir, akıllı telefonuna yüklediğin uygulamadan hangi işi sahiplenirsen ne kadar para kazanabileceğini görebilirsin. Ayrıca yaklaşık bir tutar hesaplamak istersen, senin için hazırladığımız hesap makinesini kullanabilirsin. En başarılı profesyonellerimiz ayda 6.000 TL’ye yakın para kazanıyor. Şimdiden iyi kazançlar!
Bu seçim tamamen sana kalmış, bu işin en güzel özelliği bu! Nerede ne kadar çalışmak istersen seçim senin. Bir ufak hatırlatma: işler kısa sürede sahiplenilebilir. Erken davran ve daha fazla kazan!
Yol ve yemek ücretleri senin sorumluluğunda. Evine en yakın işleri sana sağlamak da bizim işimiz!
Her Çarşamba günü o haftanın kazançları hesabına yatıyor. Mobil uygulamanı kullanarak o hafta ne kadar para kazanacağını kontrol edebilir, planlarını ona göre yapabilirsin.
Her evin kendi özelliğine göre bir işleyişi ve zamanlaması vardır. Bu sebeple biz saat usulü çalışmayı değil, işin en mükemmel şekilde bitirilmesi için çalışmayı hedefliyoruz.
Müşterilerimizin üyelik esnasında verdikleri bilgilerin doğruluğu kontrol ediliyor ve bugüne kadar herhangi bir sorun yaşanmadı. Olumsuz olabileceğini düşündüğün her zaman senin yanında olan Mutlubiev operasyon ekibine telefon açarak iletişime geçebilirsin.
Seve seve yardımcı oluruz, senin geçtiğin iş görüşmesi aşamalarından başarıyla geçerse aramıza katılıp bizimle birlikte büyük işlere atabilir. Tabii ki senin referansın olduğundan dolayı belirli bir başarıya ulaştıktan sonra seni de unutmayarak sana ufak bir sürprizimiz olacak.
Temizlik hizmetin karşılığında kazandığın ücretlerin yanı sıra süpriz hediyeler, yol yardımları, altın ve para ödülleri de seni bekliyor. Ne kadar iyi çalışırsan şansını o kadar arttırırsın!

Bizimle çalışmak ister misin?

Mutlubiev Sistemine, Profesyoneller yüz yüze yapılacak mülakat ve iş eğitimleri sonrasında kaydedilirler. Profesyoneller, kendi seçtikleri bölgelerde ve günlerde ev, ofis temizliği ve mobilya kurulumu işlerine yönlendirirler. Mutlubiev ailesinin bir parçası olabilmek için yukarıdaki başvuru formunu doldurman yeterli. Mutlubiev ekibi seninle en kısa sürede iletişime geçerek seni ofisimize davet edecektir.

Neden Mutlubiev Profesyoneli Olmalısın?

Ankara, İstanbul veya İzmir'de temizlik veya mobilya kurulumu işi arıyorsan tek doğru adresin Mutlubiev

  • - Mutlubiev kazancını gününde ve eksiksiz yatırır!
  • - Mutlubiev şu anda sistemine kayıtlı 2500'ün üzerinde temizlik profesyoneline ve 100'ün üzerinde mobilya kurulumu profesyoneline sahip.
  • - İstediğin tarih ve saatteki işleri sahiplenebilir, çalıştığın kadar kazanç sağlayabilirsin.
  • - Performansına göre her ay düzenlenen ödül töreninde önemli markalardan hediye, altın ve çok daha fazlasını kazanma şansı Mutlubiev’de! Daha ne bekliyorsun? Temizlik veya mobilya kurulumu işi arıyorsan hemen başvur, en kısa sürede seni arayalım!