Neden Mutlubiev ?

İşe Gittikçe Hediye Kazanma Garantisi
Buzdolabı, televizyon, telefon, çamaşır makinesi gibi hediyeleri kazanmak için tek yapman gereken düzenli olarak işe gitmek. Çekiliş veya kura yok. İşten elde ettiğin kazanca ek olarak bu hediyelere sahip olmak için hemen başvur!
Yakınındaki İşleri Kaçırma
Adresini bizimle paylaştığında en yakınındaki işleri senin için bulup gösteriyoruz. Böylece işler arasından evine yakın olanını seçme imkanın oluyor. Profesyonellerimize trafikte zaman kaybetmeyecekleri şekilde iş ataması yapmayı özen gösteriyoruz.
Tek Yapman Gereken Başvurunu Göndermek
Sayfada yer alan formu doldurarak yarın işe gitmeye başlayabilirsin. Başvurun bize ulaştıktan sonra en kısa sürede seninle iletişime geçeceğiz. Birkaç saat içerisinde de işleri görüp sahiplenebilmeye başlayacaksın.
Her Zaman Bir Tık Uzağındayız
Uygulamamız üzerinden bize sorularını veya yaşadığın sorunları iletebileceksin. Sana yardımcı olmak üzere temizlik profesyoneli temsilcimiz bir tık uzağında olacak.

3 Adımda Mutlubiev ile Para Kazanma

1
Yüksek Kazanç
Sınırlandırma olmadan istediğin kadar çalışabilirsin. Yüksek kazanç elde etmek için düzenli sıklıkta işe gitmen yeterli!
2
Esnek Çalışma Saatleri
İstediğin her gün ve saat çalışabildiğin gibi çalışmama hakkına da sahipsin. Sahiplendiğin işler için bile acil durumlarda gitmeme hakkını kullanabilirsin.
3
Düzenli Ödeme
Her hafta aynı gün hesabına gittiğin işlerden kazandığın miktar hiçbir kesinti yapılmadan gönderilecek.

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetlerde müşterilerimizin isteklerine göre bu tutar değişecektir, akıllı telefonuna yüklediğin uygulamadan hangi işi sahiplenirsen ne kadar para kazanabileceğini görebilirsin. Ayrıca yaklaşık bir tutar hesaplamak istersen, senin için hazırladığımız hesap makinesini kullanabilirsin. En başarılı profesyonellerimiz ayda 6.000 TL’ye yakın para kazanıyor. Şimdiden iyi kazançlar!
Her evin kendi özelliğine göre bir işleyişi ve zamanlaması vardır. Bu sebeple biz saat usulü çalışmayı değil, işin en mükemmel şekilde bitirilmesi için çalışmayı hedefliyoruz.
Yol ve yemek ücretleri senin sorumluluğunda. Evine en yakın işleri sana sağlamak da bizim işimiz!
Her Çarşamba günü o haftanın kazançları hesabına yatıyor. Mobil uygulamanı kullanarak o hafta ne kadar para kazanacağını kontrol edebilir, planlarını ona göre yapabilirsin.
Temizlik hizmetin karşılığında kazandığın ücretlerin yanı sıra süpriz hediyeler, yol yardımları, altın ve para ödülleri de seni bekliyor. Ne kadar iyi çalışırsan şansını o kadar arttırırsın!
Müşterilerimizin üyelik esnasında verdikleri bilgilerin doğruluğu kontrol ediliyor ve bugüne kadar herhangi bir sorun yaşanmadı. Olumsuz olabileceğini düşündüğün her zaman senin yanında olan Mutlubiev operasyon ekibine telefon açarak iletişime geçebilirsin.
Bu seçim tamamen sana kalmış, bu işin en güzel özelliği bu! Nerede ne kadar çalışmak istersen seçim senin. Bir ufak hatırlatma: işler kısa sürede sahiplenilebilir. Erken davran ve daha fazla kazan!
Seve seve yardımcı oluruz, senin geçtiğin iş görüşmesi aşamalarından başarıyla geçerse aramıza katılıp bizimle birlikte büyük işlere atabilir. Tabii ki senin referansın olduğundan dolayı belirli bir başarıya ulaştıktan sonra seni de unutmayarak sana ufak bir sürprizimiz olacak.

Neden Mutlubiev Profesyoneli Olmalısın?

• Ankara, İstanbul veya İzmir'de temizlik veya mobilya kurulumu işi arıyorsan tek doğru adresin Mutlubiev
• Mutlubiev temizlik ve mobilya kurulumu şirketleri arasında kazancını gününde ve eksiksiz yatıran tek şirket!
Mutlubiev şu anda sistemine kayıtlı 2600'ün üzerinde temizlik Profesyonellerine ve
• 150'nin üzerinde mobilya kurulumu Profesyonellerine sahip.
• İstediğin tarih ve saatteki işleri sahiplenebilir, çalıştığın kadar kazanç sağlayabilirsin.
• Performansına göre her ay düzenlenen ödül töreninde önemli markalardan hediye, altın ve çok daha fazlasını kazanma şansı Mutlubiev’de! Daha ne bekliyorsun? Temizlik veya mobilya kurulumu işi arıyorsan hemen başvur, en kısa sürede seni arayalım!