Yüksek Kazanç
Mutlubiev’le ayda 6.000 TL’ye varan kazanç sağlayabilirsin.
Özgür Çalışma Saatleri
Kendi programını kendin belirle, istediğin gün ve saatlerde çalış.
Düzenli Ödeme
Haftalık kazancın her çarşamba banka hesabına yatar.

Mutlubiev Temizlik Profesyonelleri

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetlerde müşterilerimizin isteklerine göre bu tutar değişecektir, akıllı telefonuna yüklediğin uygulamadan hangi işi sahiplenirsen ne kadar para kazanabileceğini görebilirsin. Ayrıca yaklaşık bir tutar hesaplamak istersen, senin için hazırladığımız hesap makinesini kullanabilirsin. En başarılı profesyonellerimiz ayda 6.000 TL’ye yakın para kazanıyor. Şimdiden iyi kazançlar!
Her evin kendi özelliğine göre bir işleyişi ve zamanlaması vardır. Bu sebeple biz saat usulü çalışmayı değil, işin en mükemmel şekilde bitirilmesi için çalışmayı hedefliyoruz.
Yol ve yemek ücretleri senin sorumluluğunda. Evine en yakın işleri sana sağlamak da bizim işimiz!
Her Çarşamba günü o haftanın kazançları hesabına yatıyor. Mobil uygulamanı kullanarak o hafta ne kadar para kazanacağını kontrol edebilir, planlarını ona göre yapabilirsin.
Temizlik hizmetin karşılığında kazandığın ücretlerin yanı sıra süpriz hediyeler, yol yardımları, altın ve para ödülleri de seni bekliyor. Ne kadar iyi çalışırsan şansını o kadar arttırırsın!
Müşterilerimizin üyelik esnasında verdikleri bilgilerin doğruluğu kontrol ediliyor ve bugüne kadar herhangi bir sorun yaşanmadı. Olumsuz olabileceğini düşündüğün her zaman senin yanında olan Mutlubiev operasyon ekibine telefon açarak iletişime geçebilirsin.
Bu seçim tamamen sana kalmış, bu işin en güzel özelliği bu! Nerede ne kadar çalışmak istersen seçim senin. Bir ufak hatırlatma: işler kısa sürede sahiplenilebilir. Erken davran ve daha fazla kazan!
Seve seve yardımcı oluruz, senin geçtiğin iş görüşmesi aşamalarından başarıyla geçerse aramıza katılıp bizimle birlikte büyük işlere atabilir. Tabii ki senin referansın olduğundan dolayı belirli bir başarıya ulaştıktan sonra seni de unutmayarak sana ufak bir sürprizimiz olacak.

Neden Mutlubiev Profesyoneli Olmalısın?

• Ankara, İstanbul veya İzmir'de temizlik veya mobilya kurulumu işi arıyorsan tek doğru adresin Mutlubiev
• Mutlubiev temizlik ve mobilya kurulumu şirketleri arasında kazancını gününde ve eksiksiz yatıran tek şirket!
Mutlubiev şu anda sistemine kayıtlı 2600'ün üzerinde temizlik Profesyonellerine ve
• 150'nin üzerinde mobilya kurulumu Profesyonellerine sahip.
• İstediğin tarih ve saatteki işleri sahiplenebilir, çalıştığın kadar kazanç sağlayabilirsin.
• Performansına göre her ay düzenlenen ödül töreninde önemli markalardan hediye, altın ve çok daha fazlasını kazanma şansı Mutlubiev’de! Daha ne bekliyorsun? Temizlik veya mobilya kurulumu işi arıyorsan hemen başvur, en kısa sürede seni arayalım!