Mutlu ekibimize katıl

Sistemimize katıl, şehrindeki tüm iş olanaklarını gör, kendi çalışma programını kendin ayarla.

Adını ve Soyadını girmelisin Ad soyad alanını boş bırakmamalısın. Telefon numaranı kontrol etmen gerekiyor. Telefon numaranı boş bırakmamalısın. Şehir alanını boş bırakmamalısın. Cinsiyet seçimi yapmalısın. Formdaki tüm alanları doldurmalısın.

Bir Ayda Ne Kadar Kazanabileceğini Hesapla

Haftada kaç iş yapabileceğini bize söyle ayda ne kadar kazanacağını sana söyleyelim.

Yüksek Kazanç

Mutlubiev’le ayda 6.000 TL’ye varan kazanç sağlayabilirsin.

Özgür Çalışma Saatleri

Kendi programını kendin belirle, istediğin gün ve saatlerde çalış.

Düzenli Ödeme

Haftalık kazancın her çarşamba banka hesabına yatar.

Sıkça Sorulan Sorular
Temizlediğin evlerde müşterilerimizin ek isteklerine ve evin özelliklerine göre bu tutar değişecektir, akıllı telefonuna yüklediğin uygulamadan hangi işi sahiplenirsen ne kadar para kazanabileceğini görebilirsin. Ayrıca yaklaşık bir tutar hesaplamak istersen, senin için hazırladığımız hesap makinesini kullanabilirsin. En başarılı temizlik profesyonellerimiz ayda 3000 TL’ye yakın para kazanıyor. Şimdiden iyi kazançlar !
Bu seçim tamamen sana kalmış, bu işin en güzel özelliği bu ! Nerede ne kadar çalışmak istersen seçim senin. Bir ufak hatırlatma işler kısa sürede sahiplenebilir erken davran ve daha fazla kazan !
Mutlubiev senin temizlik işlerini görebildiğin bir platform. Gittiğin tüm işlerde günlük olarak sigortan müşterin adına otomatik olarak yapılmaktadır. Böylelikle hukuki olarak tüm gereklilikler yerine getirilmektedir.
Bu senin işin, evine en yakın lokasyonları sana sağlamak da bizim! Yol ve yemek ücretleri senin sorumluluğunda.
Her çarşamba o haftanın kazançları hesabına yatıyor.Öncesinde uygulamandan o hafta ne kadar para kazanacağını kontrol edebilir, planlarını ona göre yapabilirsin.
Her evin kendi özelliğine göre bir işleyişi ve zamanlaması vardır. Bu sebeple biz saat usulü çalışmayı değil , işin en mükemmel şekilde bitirilmesi için çalışmayı hedefliyoruz.
Müşterilerimizin üyelik esnasında verdikleri bilgilerin doğruluğu kontrol ediliyor, bugüne kadar herhangi bir sorun yaşanmadı, olumsuz olabileceğini düşündüğünüz her zaman senin yanında olan MutluBiEv operasyon ekibine telefon açarak iletişime geçebilirsin.
Seve seve yardımcı oluruz, senin geçtiğin iş görüşmesi aşamalarından başarı ile geçerse aramıza katılıp bizimle birlikte büyük işlere atabilir, tabii ki senin referansın olduğundan dolayı belirli bir başarıya ulaştıktan sonra seni de unutmayarak sana ufak bir sürprizimiz olacak.
Temizlik hizmetin karşılığında kazandığın ücretlerin yanı sıra süpriz hediyeler, yol yardımları, altın ve para ödülleri de seni bekliyor. Ne kadar iyi çalışırsan şansını o kadar arttırırsın!

Bizimle çalışmak ister misin?

Mutlubiev Temizlik Profesyonelleri yüz yüze yapılacak mülakat ve iş eğitimleri sonrasında sistemimize kaydedilirler. Profesyonellerimiz kendi seçtikleri bölgelerde ve günlerde ev ve ofis temizliği işlerine yönlendiririrler. Mutlubiev ailesinin bir parçası olabilmek için yukarıdaki başvuru formunu doldurman yeterli. Mutlubiev ekibi seninle en kısa sürede iletişime geçerek seni ofisimize davet edecektir.

Neden Mutlubiev'de Temizlik Profesyoneli Olmalısın?

İstanbul'da veya İzmir'de temizlik işi arıyorsan tek doğru adresin Mutlubiev

  • - Mutlubiev İstanbul'daki temizlik şirketleri arasında kazancını gününde ve eksiksiz yatıran tek şirket!
  • - Mutlubiev şu anda sistemine kayıtlı 450'nin üzerinde temizlik profesyoneline sahip.
  • - İstediğin tarihte ve zamanda günlük temizlik işlerini sahiplenebilir, çalıştığın kadar kazanç sağlayabilirsin.
  • - Performansına göre her ay düzenlenen ödül töreninde önemli markalardan hediye, altın ve çok daha fazlasını kazanma şansı Mutlubiev’de! Daha ne bekliyorsun? Temizlik işi arıyorsan hemen başvur en kısa sürede seni arayalım!