{{lang_key('SİPARİŞ ÖZETİ |')}}  |  {{lang_key('Toplam')}} {{lang_key('(KDV Dahil)')}}: {{(basketItems)?basketItems[basketItems.length-1].price:"-"}} TL  
{{item.content}} {{item.price}} TL
{{lang_key('Lütfen ilçe seçiniz!')}}

{{lang_key('Bu alanda seçim yapabilmek için lütfen İl,İlçe Tarih ve Saat seçiniz')}}

Temizlik için {{TP_COUNT_BY_PRODUCT_ID[selectedChildProduct.ProductId]}} kişi gönderilecektir.


{{lang_key('Bu alanda seçim yapabilmek için lütfen evinizin büyüklüğünü seçiniz')}}
{{lang_key('Bu alanda seçim yapabilmek için lütfen evinizin kaç m² olduğunu seçiniz')}}
{{lang_key('Düzenli hizmet avantajları')}}
  • {{lang_key('Temizlik profesyoneli tercih edebilme seçeneği')}}
  • {{lang_key('Hizmetten 1 gün öncesine kadar ücretsiz tarih değişikliği')}}

{{lang_key('Haftada bir temizlik hizmetin oluşturulacak. İlk 4 hizmetini almadan iptal edersen almış olduğun hizmetler için hizmet başına #oneweekprice# TL fiyat farkı kredi kartından çekilecek.',{'oneweekprice':activeProduct().Price - activeProduct().WeeklyRepeatDiscount})}}

{{lang_key('İki haftada bir temizlik hizmetin oluşturulacak. İlk 4 hizmetini almadan iptal edersen almış olduğun hizmetler için hizmet başına #twoweekprice# TL fiyat farkı kredi kartından çekilecek.',{'twoweekprice':activeProduct().Price - activeProduct().TwoWeeklyRepeatDiscount})}}

{{lang_key('İptal ve İade Koşulları')}}

Bize evinin detaylarını anlat, hemen ihtiyacına özel fiyat teklifi verelim.

Fotoğraf Ekle

Sana daha doğru bir teklif verebilmemiz için evininin fotoğraflarlarını eklemelisin.

0
Evin yaklaşık kaç m² ?

50 m² 1000 m²+

Adını ve Soyadını girmelisin Ad soyad alanını boş bırakmamalısın. E-posta adresini doğru formatta girmelisin. E-posta alanı boş bırakılamaz. Telefon numaranı doğru formatta girmelisin. Telefon numaranı boş bırakmamalısın. Şehir alanını boş bırakmamalısın. Toplam dosya boyutu 20MB'ı geçemez.

{{ANIMAL_DESCRIPTON_CHAR_LIMIT - selectedAnimalDescription.length}} {{lang_key('karakter hakkınız kaldı.')}}


{{lang_key('SİPARİŞ ÖZETİ |')}}
{{item.content}} {{item.price}} TL

Temizliğe nelerin dahil olduğunu buradan görebilirsin.
Hizmetinden önceki gün 09:00'a kadar yapacağın iptal isteklerini ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Temizlik profesyonelleri programını sana göre ayarladığı için hizmetini daha sonra iptal etmek istersen hizmet ücreti kredi kartından çekilecektir. Düzenli hizmetlerde ise ilk 4 hizmetini almadan hizmetini iptal etmek istersen almış olduğun hizmetler için düzenli ve tek sefer arasındaki fiyat farkı kredi kartından çekilecektir.
Tabii ki. Hizmet bilgilerine girip dilediğin zaman ek hizmet ekleyebilir, çıkartabilir ya da değiştirebilirsin.
Bu durumda sana daha iyi hizmet verebilmek adına mutlubiev.com/tum-hizmetlerimiz sayfasından sana en uygun hizmet paketini seçebilirsin.
Hizmet aldıktan sonra 72 saat içerisinde temizlikle ilgili herhangi bir şikayetin varsa bize bildirebilirsin! Hizmetin kalitesiyle ilgili bir sorun olduğu takdirde; sana şikayetinle orantılı olarak yeni bir temizlik hizmeti programlayabiliriz. Biz buna %100 Mutluluk Politikası diyoruz!
Mutlubiev sistemine kayıtlı olan bütün temizlik profesyonellerinin adli sicil kaydı ve referansları kontrol edilmekte ve düzenli eğitim almaktadırlar.
Sadece kredi kartıyla ödeme kabul ediyoruz. Ödeme güvenliğin bizim için çok önemli olduğundan İyzico’nun güvenli ödeme altyapısını kullanıyoruz.
Tehlike oluşturmayan durumlarda camların temizliği içten ve dıştan gerçekleştiriyoruz fakat temizlik profesyonellerinin güvenliği bizim için her şeyden değerli. Onları riske sokacak hiçbir durumda camların dışarıdan temizlenmesine izin vermiyoruz.