Mutlubiev Hasar & Kayıp Yönetim Süreci

Hasar Yönetim Sistemi
Kayıp Yönetim Sistemi

Hizmet sırasında evde bir hasar oluştuğu durumda hizmet bitişinden itibaren 72 saat içerisinde [email protected] ‘a hasara ilişkin e-posta gönderilmelidir. Gönderilecek e-posta içerisinde hasar gören ürünün fotoğrafları, marka/model bilgileri; garanti belgesi yahut faturası yer almalıdır.

72 Saat İçerisinde Bildir

Problemini 72 Saat İçerisinde Bildir,Hızlıca Problemini Çözelim.

Hasar Bilgilerini Toplayın

Ürünün fotoğrafları, marka/model bilgileri; garanti belgesi faturası yer almalıdır.

Mail Adresimize Gönder

Hasarınıza ilişkin bildiriminizi mail adresimize yollamanız gerekmektedir.

E-posta Gönderildikten Sonra İşleyecek Süreç

Takip Süreci için Farklı Senaryolar

01

Hizmet sırasında evde bir hasar oluştuğuna dair temizlik profesyonelinin hasar bildiriminde bulunduğu durumda müşteri ile iletişime geçilir ve yazılı olarak detaylı ürün bilgisini iletmesi beklenir. Bu işlemin ardından onarım/temin/teslim süreci başlatılır.

02

Hizmet sırasında evde bir hasar oluştuğunun hizmet bitişinden 72 saat içerisinde müşteri tarafından bildirilmesi halinde temizlik profesyoneli ile iletişime geçilir ve hasarın kendisi tarafından hizmet sırasında gerçekleştirildiğinin onayı alındığı durumda müşteriden yazılı olarak detaylı ürün bilgisini iletmesi beklenir. Bu işlemin ardından onarım/temin/teslim süreci başlatılır..

03

Hizmet sırasında evde bir hasar oluştuğunun hizmet bitişinden 72 saat içerisinde müşteri tarafından bildirildiği fakat temizlik profesyonelinin hasar bildirimini kabul etmediği durumda, temizlik profesyonelinin geçmiş hizmetleri incelenir ve daha önce herhangi bir hasar kaydı olup olmadığına dair kontrol sağlanır. Bu esnada teknik ekibimizden/yetkili servisten ilgili hasarın oluşma zamanı ve ne şekilde oluşmuş olabileceğine dair rapor alınır. Rapor sonucu doğrultusunda onarım/temin/teslim süreci başlatılabilir.

Hizmet sırasında evde bir kayıp oluştuğunun düşünüldüğü durumlarda hizmet bitişinden itibaren 72 saat içinde [email protected] ‘a kayba ilişkin e-posta gönderilmeli ya da internet sitemiz üzerinden canlı destekle iletişime geçilmelidir.

Kayıp Yönetim Süreci Aşamaları