ŞIŞLI EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz

Şişli Ev Temizliği

Devasa alışveriş merkezleri, Avrupa’nın en yüksek kuleleri, büyük plazalar, güçlü markaların yer aldığı iş merkezleri, dünya mutfağından restoranlar, metro, otobüs, metrobüs hattının kesişme noktası Şişli’de yaşamı hem çok hızlı hem de çok canlı kılıyor. Şişli ve çevresinde ikamet edenler, genellikle, bu güçlü ulaşım bağlantısı ve geniş iş olanakları sebebiyle bölgeyi tercih ediyorlar. Bu nedenle Şişli çevresindeki evlerde, çalışan nüfus oldukça aktif. Ayrıca Şişli nüfusunun sosyal yaşamı da önemseyen bir toplumsal kimliği var. Siz de Şişli’de yaşıyor ve bu yoğun iş- sosyal yaşam dengesi içinde evinizin de temiz, düzenli olmasını önemsiyorsanız Şişli’deki evinize temizlikçi arayışınız sık sık tekrar ediyor demektir. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, günümüz sosyal yapısında insanlar, mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ortamda yaşamayı önemsedikleri için temizlik konusuna eskiye oranla şaşırtıcı derecede daha çok dikkat ediyorlar. Ancak, yoğun iş yaşamı ve sosyalleşmeyi de önemseyen hayat tarzı,  bu işleri yapacak zaman yaratmayı engelliyor. Bu durumda pek çok kent sakini, temizlik, ütü ve yemek gibi günlük ev işleri için yardımcı arıyor. Eve temizliğe gelecek yardımcılar ise, geleneksel yöntemlerle, sigortaları olmadan, temizlik konusunda bir yetkinliklerinin olduğunu kanıtlayan belgelere sahip olmadan ve iş bilinci ya da iş sorumluluğundan uzak bir anlayışla hizmet sunuyorlar. Hal böyle olunca, beğenmediğiniz temizlik için şikayet edeceğiniz bir merci bulmanız, eşya kayıplarınız için hak iddia etmeniz, her seferinde farklı kalitede aldığınız hizmetin standardını sorgulamanız imkansız oluyor. Ayrıca tüm bunlara razı olsanız bile evinize alacağınız kadar güveneceğiniz bir temizlikçiyi bulmak da öyle çok kolay değil.

Yeni Nesil Ev Temizliği Hizmetiyle Tanışın, Mutlu Bir Evin Keyfini Sürün!

Şişli’de ya da farklı bir semtte oturmanız fark etmeksizin, ev temizliği, ütü gibi günlük ev işlerinizi online bir biçimde organize edip arkanıza yaslanabileceğiniz bir hizmet alarak hem zaman, hem para hem de konfor kazanabilirsiniz. Ev temizliği işini, profesyonel bir organizasyon haline getirip, online olarak sipariş verilecek biçimde planlayan mutlubiev.com, hem size hem de çalışan temizlik personeline saygılı bir çalışma sistemi sunuyor. Sistem, sigortası yapılan, işi ile ilgili rutin eğitimler alan, temizlik yapmanın insan sağlığı ve psikolojisi üzerine etkilerini bilen, kendi işine saygı duyan temizlik personeli ile, temizlik için vakti olmayan ancak evinin düzenli aralıklarla, sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak temizlenmesini isteyenleri bir araya getiren online bir yapıya sahip.

Yapılan Temizliği Beğenmezsem Ne Olur?

mutlubiev.com’dan talep ettiğiniz temizlik hizmeti için gelen temizlik personelinin yaptığı işi beğenmezseniz, online olarak ya da telefonla şikayet bildirmeniz yeterli. yapılan inceleme ile önce temizlik personelinin eksikliği tespit edilir, ardından size sözleşmede belirtilen şartlar dahilinde ücretiniz iade edilir. En önemlisi de personel de görülen eksiklik, eğitimle mutlaka düzeltilir.

 

TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.