PENDIK EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz

Pendik Ev Temizliği

İstanbul, coğrafi yapısı ve konumu nedeniyle binlerce yıl yerleşim yeri olmuş büyüleyici bir şehir. Elbette bu güzellikteki bir şehre, dünyanın her yerinden insan gezmeye, yaşamaya ya da bu şehri keşfetmeye geliyor. hal böyle olunca şehir de esas merkezi olan Sarayburnu civarından başlamak üzere genişlemeye devam ediyor. Anadolu yakasında şehrin yeni kurulan ve genişleyen noktalarından biri de Pendik. Osmanlı döneminde küçük bir balıkçı kasabası olan ve büyük bir yangınla tamamen kül olan Pendik, bugün iş merkezleri, ofisler, dükkanlar, rezidans ve sitelerle gerçek bir metropol. Her metropol gibi Pendik’te de 24 saat açık dükkanlara, marketlere, restoranlara ulaşmak çok kolay. Ama temizlik hizmeti, evde yaşlı bakımı ya da bebek bakıcısı hizmetine ulaşmak da bir o kadar zor. Çünkü ülkemizde bu hizmetler daha çok kolu komşuya sorarak ulaşılabilen yapıda olduğu için metropollerde bulunması zor hizmetler. Ayrıca büyük şehirlerde yaşayan ve vakti kısıtlı olan insanların beklentilerini karşılamakta zorlanacak şekilde bir standarda henüz oturamamış durumdalar.

 Pendik Bölgesinde Uygun Fiyatlı Ev Temizliği

Pendik civarında yaşıyorsanız ve ev temizliği için profesyonel hizmet arıyorsanız mutlubiev.com avantajlarıyla hem uygun fiyatla hem de yüzünüzü güldürecek sonuçlarla ulaşabilirsiniz. Yapılacak işi önceden bileceğiniz sistem, size evde olmasanız da başka bir deyişle temizlik personelinin başında durmasanız da standart ve iyi bir sonuç sunar. Temizlik personeli önceden eğitim aldığı ve sistemli bir yapı tarafından denetlendiği için aldığınız hizmetin kalitesi hiç değişmez. Böylece mutlubiev.com, geleneksel temizlikçilerin sadece siz evdeyken iyi iş çıkarmaları endişesine de son verir.

Pendik’teki Evime Temizlikçi Arıyorum!

Pendik’te ya da İstanbul’un başka bir yerinde yaşıyor olmanız fark etmeksizin istediğiniz gün, istediğiniz saatte, istediğiniz detaylarla temizlik hizmetini mutlubiev.com ile online olarak sipariş edebilirsiniz. Böylece günlerce ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir temizlikçi aramak zorunda kalmazsınız.

Uygun Fiyatlı Ev Temizliği İçin Mutlubiev.com

Temizlik, etkili bir biçimde yapıldığında evde daha sağlıklı, huzurlu hatta mutlu bir ortam sağlar. Çöplerin doğru şekilde toplanması, temizlik araç gereçlerinin steril edilerek kaldırılması, kullanılan elektrik süpürgesi gibi cihazların temizlenerek bırakılması, banyo, oturma alanı, yatak odası ve mutfak temizliğinin bu kullanım alanlarının özelliğine uygun malzemelerle temizlenmesi gibi detaylar, etkili bir sonuç elde etmeyi yani mutlu bir ev görünümüne ulaşmayı sağlar. Tüm bu hizmetleri her seferinde aynı standartta almak, siz uyarmadan gereken işlemlerin yapılmasını sağlamak, memnuniyetinizi garanti etmek mutlubiev.com’un sunduğu hizmeti özetler. Tüm bu profesyonel süreç için önceden belirlediğiniz ücreti ödersiniz. Alacağınız hizmetin detaylarını online olarak belirler, ödemeyi de online olarak yaparsınız. Evinize gelen temizlik personelinin güvenliğinden, evinizin yeterince temizlenip temizlenmediğinden, her hangi bir eşya kaybı yaşamaktan endişe etmenize gerek kalmaz.

104 TL’den başlayan fiyatlarla Pendik’te profesyonel ev temizliği hizmetinizden 3 adımda faydalanın. Profesyonel hizmet,iade garantisi.

TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.