MALTEPE EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz

Maltepe Ev Temizliği

 Anadolu yakasının en büyük yerleşim yerlerinden biri Maltepe’dir. Maltepe, hem şehirleşen yapısı, hem iş merkezlerine yakınlığını hem de hala mahalle dokusunu koruyan müstakil evleri ve güzel sahili ile İstanbul’da yaşanacak keyifli bir noktadır. Farklı iş alanlarından ve ekonomik koşullardan insanların bir arada yaşadığı Maltepe’de ev temizliği için yardımcı bulmanız çok da zor değildir. Ancak sizin verdiğiniz saatlerde çalışacak, güvenilir, eğitimli bir temizlik personeli bulmak ve ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmek oldukça az bulunur bir hizmet kalitesi olarak çok değerlidir. Beklentilerinizi karşılayacak temizlik hizmeti için mutlubiev.com’u tercih edebilirsiniz.

İnternetten Temizlikçi Çağırmak Güvenli mi?

 Günümüzde pek çok konuda ihtiyaçlarımızı online sipariş vererek karşılayabiliyoruz. Güvenilir ödeme sayfasına sahip olan vereceği hizmet konusunda iade ya da garanti sunabilen online siteler yaşamımızı kolaylaştırıyor. Benzer şekilde online temizlik hizmeti alabileceğiniz mutlubiev.com da size konfor sunmak üzere optimize edilmiştir. Sistem güvenlidir çünkü:

  • Ödeme sayfası tüm dünyada en güvenli ödeme sertifikası olarak bilinen online ödeme sertifikasına sahiptir. Kredi kartı bilgilerinizi güvenle paylaşabilirsiniz.
  • Ödeme yaptıktan sonra bile sipariş onayınız alınır. Yani hala siparişinizi iptal etme şansınız olur.
  • Yapılan temizliği beğenmezseniz sorgusuz sualsiz size ikinci bir temizlik hizmeti sunulur. İlgili personel uyarılır ve eğitime alınır.
  • Temizlik için evinize gelen personelin sigortası yapılır. Yaşanabilecek ev kazalarına karşı yasal yükümlülük sağlanır.
  • Temizlik personelinin tamamı iş mülakatına tabi tutulur, adli sicil kaydı, ikametgah ve kimlik bilgileri sisteme alınır.

 

Maltepe’deki eve temizlik personeli aradığınızda online olarak bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan ya da tablet cihazınızdan sipariş verebilirsiniz..

TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.