KADIKÖY EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz

Kadıköy Ev Temizliği Hizmeti

 İstanbul’da yaşamın en keyifli olduğu semtlerden biri Kadıköy’dür. Alışveriş yapmak, keyifli vakit geçirmek, yürüyüş yapmak, sosyal aktivitelere katılmak için Anadolu yakasında tercih edilen merkez Kadıköy’dür. Yerli yabancı markaları bulabileceğiniz mağazaları, lezzetli tatlar deneyebileceğiniz kafe ve restoranları, sıcacık bir bardak çayla eşsiz güzellikte bir manzara izleyebileceğiniz Moda Parkı ile Kadıköy ve çevresi farklı ve keyifli bir yaşam sunar.

Kadıköy’de Temizlikçi Bulmak!

 Kadıköy’de yaşıyorsanız ve ev temizliği için aradığınız gibi güvenilir, elinden iş gelir birini bulmakta zorlanıyorsanız online temizlikçi siparişi vermek üzere mutlubiev.com’u tercih edebilirsiniz. Kadıköy çevresinde temizlik personeli ihtiyaçlarınızı sistemli bir biçimde sağlamanıza yardım eden mutlubiev.com, zamanınızı mükemmel şekilde optimize etmenizi amaçlar. Temizlik yapmak, bir evde huzurlu ve mutlu bir kullanım alanı yaratır. Hastalıkların ev halkı arasında dolaşmasına, birinden diğerine geçmesine engel olur. Ayrıca evde düzenli bir ortam sağlanması günlük işlerinizin de daha az zaman almasına, yemek yapmak gibi işlerin daha keyifli olmasına yardımcı olur.

Konforlu Temizlik Hizmeti!

 mutlubiev.com, size temizlik konusunda konfor sunar. Öncelikle temizlikçi bulmak için günlerce ona buna sormak zorunda kalmazsınız. Bilgisayarınızın başına geçip bir kaç dakikada temizlik hizmeti siparişi verebilirsiniz. Evinize gelecek olan temizlikçi nasıl biri, güvenilir mi, ya değilse gibi endişeler yaşamazsınız. Çünkü, mutlubiev.com, kimlik bilgileri dosyalanmış olan, referans verebilen temizlik personeli ile çalışır. Temizliği beğenmezseniz sorgusuz sualsiz temizlik hizmeti yenilenir.  

Ütü ve Diğer Ekstralar

 Ütü, fırın temizliği, halı yıkama, cam silme, duvar silme gibi rutin ev temizliğinin dışında kalan ekstra işler için de mutlubiev.com’dan yararlanabilirsiniz. Alacağınız standart temizlik hizmetine ek olarak bu işleri de talep edebilirsiniz.

 

TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.