Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Beylikdüzü Ev Temizliği

Beylikdüzü Bölgesinde Temizlikçi Nasıl Bulabilirim?

Temizliği Bize Bırak, Zamanın Sana Kalsın! Beylikdüzü bölgesinde ev temizlik hizmeti için güvenilir ve ihtiyacın olduğu zaman uygun olan bir temizlikçi bulmanın ne kadar zorlu bir süreç olduğunun farkındayız. Beylikdüzü bölgesinde ev temizliği için güvenlik kontrollerinden geçmiş ve Mutlubiev bünyesinde gerçekleşen eğitimleri tamamlamış temizlik profesyonellerimizle bu süreci senin için kolaylaştrıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Her temizlik profesyoneli Mutlubiev kalitesinde hizmet sunmak için sisteme kayıt yaptırmadan önce eğitimden geçiyor. Sistemde kaldıkları sürece periyodik eğitimleri devam ediyor. Mutlubiev’e başvuran temizlik personellerinin yalnızca %18'i sisteme katılabiliyor. Kısa sürede temel ihtiyaçları karşılayan ve uygun fiyatlı bir ev temizliği yaptırmak istiyorsan Yarım Gün Ev Temizliği; yaşanmayan, içerisinde herhangi bir tadilat yapılmış veya inşaat artığı bulunduran her ev için İnşaat Sonrası Temizlik; yaşanmayan ve inşaat artığı içermeyen her boş ev için Boş Ev Temizliği ve Ofis Temizliği hizmetleri ile ihtiyaca uygun hizmeti belirleyerek temizlik profesyonellerimizi durumlara uygun olacak şekilde yönlendiriyoruz.

Mutlubiev Sistemine Nasıl Üye Olabilirim?

Siteye girer girmez, sağ tarafta “Üye Ol” kısmı göreceksin. Buraya adını soyadını, e-posta adresini, yaşadığın il ve ilçe bilgisini girmen yeterli. Sadece birkaç dakika süren bu işlemle üye olduktan sonra, sıra evinde yapılmasını istediğini temizliğin detaylarını belirlemeye geliyor. Beylikdüzü’nde temizlik şirketi arayışında isen, Mutlubiev ayrıcalıkları ile evinin ihtiyacına uygun siparişi belirleyip ödeme sayfasına geçebilirsin.

Evcil Hayvanım Olması Sorun Oluşturur Mu?

Senin dostun bizim de dostumuz! Hizmetini oluştururken evcil hayvanın olduğunu belirttiğin sürece, evcil hayvandan korkmayan/alerjisi olmayan bir temizlik profesyonelini sana yönlendireceğiz! Sana ve sevdiklerine konforlu bir hizmet yaşatmak için orada olacağız.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!