Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa

Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.

Ev Temizliği Hizmeti Al

3 Adımda Kolay Hizmet

Online Rezervasyon

Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.

Sigortalı Hizmet

Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.

Keyfini Çıkar

Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Nasıl Temizliyoruz?

Her temizlik profesyoneli Mutlubiev kalitesinde hizmet sunmak için sisteme kayıt olmadan önce eğitimden geçiyor. Sistemde kaldıkları sürece periyodik eğitimleri devam ediyor. Mutlubiev’e başvuran temizlik profesyonellerinin yalnızca %18'i sisteme katılabiliyor. Sunulan hizmetin detaylarına aşağıda ulaşabilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Beylikdüzü Ev Temizliği

Beylikdüzü Bölgesinde Temizlikçi Nasıl Bulabilirim?

Temizliği Bize Bırak, Zamanın Sana Kalsın! Beylikdüzü bölgesinde ev temizlik hizmeti için güvenilir ve ihtiyacın olduğu zaman uygun olan bir temizlikçi bulmanın ne kadar zorlu bir süreç olduğunun farkındayız. Beylikdüzü bölgesinde ev temizliği için güvenlik kontrollerinden geçmiş ve Mutlubiev bünyesinde gerçekleşen eğitimleri tamamlamış temizlik profesyonellerimizle bu süreci senin için kolaylaştrıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Her temizlik profesyoneli Mutlubiev kalitesinde hizmet sunmak için sisteme kayıt yaptırmadan önce eğitimden geçiyor. Sistemde kaldıkları sürece periyodik eğitimleri devam ediyor. Mutlubiev’e başvuran temizlik personellerinin yalnızca %18'i sisteme katılabiliyor. Kısa sürede temel ihtiyaçları karşılayan ve uygun fiyatlı bir ev temizliği yaptırmak istiyorsan Yarım Gün Ev Temizliği; yaşanmayan, içerisinde herhangi bir tadilat yapılmış veya inşaat artığı bulunduran her ev için İnşaat Sonrası Temizlik; yaşanmayan ve inşaat artığı içermeyen her boş ev için Boş Ev Temizliği ve Ofis Temizliği hizmetleri ile ihtiyaca uygun hizmeti belirleyerek temizlik profesyonellerimizi durumlara uygun olacak şekilde yönlendiriyoruz.

Mutlubiev Sistemine Nasıl Üye Olabilirim?

Siteye girer girmez, sağ tarafta “Üye Ol” kısmı göreceksin. Buraya adını soyadını, e-posta adresini, yaşadığın il ve ilçe bilgisini girmen yeterli. Sadece birkaç dakika süren bu işlemle üye olduktan sonra, sıra evinde yapılmasını istediğini temizliğin detaylarını belirlemeye geliyor. Beylikdüzü’nde temizlik şirketi arayışında isen, Mutlubiev ayrıcalıkları ile evinin ihtiyacına uygun siparişi belirleyip ödeme sayfasına geçebilirsin.

Evcil Hayvanım Olması Sorun Oluşturur Mu?

Senin dostun bizim de dostumuz! Hizmetini oluştururken evcil hayvanın olduğunu belirttiğin sürece, evcil hayvandan korkmayan/alerjisi olmayan bir temizlik profesyonelini sana yönlendireceğiz! Sana ve sevdiklerine konforlu bir hizmet yaşatmak için orada olacağız.

HİZMETE DAHİL OLMAYANLAR

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Yorumlar

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hizmet sırasında kendini güvende hissetmen bizim birinci önceliğimiz. Aklına takılan sorular için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı kontrol edebilirsin.