BEYKOZ EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz

Beykoz’da Ev Temizliği

 Dünyanın en güzel manzaralarından biri olan Boğaz manzarasını izleyebileceğiniz Beykoz’da yaşam, İstanbul tadında ve yeşille iç içedir. Sıcak ve hareketli çarşıları, tarihi dokusu, muhteşem manzarası, Polonezköy, Şile gibi dinlendirici havasıyla İstanbul’un nefes aldıran noktalarına yakınlığıyla pek çok kişi için ilk tercihtir Beykoz. Siz de Beykoz’da yaşıyorsanız ve ev temizliği için güvenilir, becerikli temizlik personeli arıyorsanız mutlubiev.com ile tanışabilirsiniz.

Eğitimli Temizlik Personeli

 mutlubiev.com temizlik, hijyen, zaman yönetimi, müşteri iletişimi konusunda  önceden eğitim almış personeli evinize yönlendirir. Nitelikli, eğitimli, işini severek yapan, yaptığı işin sorumluluğunu alan mutlubiev.com çalışanları referanslı temizlik işçileri arasından seçilir.

Online Temizlikçi Çağırma Sistemi

 Online olarak temizlikçi çağırabileceğiniz mutlubiev.com ile bilgisayarınızın başından ayrılmadan aradığınız hizmet kalitesine ulaşabilirsiniz. Hem akıllı telefonunuzdan, hem tablet cihazınızdan hem de bilgisayarınızdan bir kaç dakika içinde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Pratik Bir Ev Temizliği Hizmeti

 mutlubiev.com hem sunduğu online alt yapıda işlemlerinizi kolay ve hızlı bir biçimde yapmanızı sağlar hem de evinize gelen temizlik personelinin size sunacağı hizmetin pratik olmasını amaçlar. Bu misyonla, dilerseniz personel evinize gelirken kendi temizlik malzemesi ve araç gerecini de getirebilir. Siz bez, deterjan gibi malzemeler hazırlamak zorunda kalmazsınız. Ayrıca temizlik personelini işi zamanında bitirirken etkili sonuç alacak şekilde eğitir. Bu eğitimler de hızlı ama istenen temizlik seviyesinde bir sonuç elde edilmesini sağlar.

 

Memnun Kalmadığınız Temizlik İade

 mutlubiev.com yüzde yüz müşteri memnuniyetini önemser. Bu amaçla eğer temizlikten memnun kalmazsanız sorgusuz sualsiz işlemi yineler.

TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.