Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa

Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.

Ev Temizliği Hizmeti Al

Neden Mutlubiev ?

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Beykoz Ev Temizliği

Beykoz Bölgesinde Temizlikçi Nasıl Bulabilirim?

Temizliği Bize Bırak, Zamanın Sana Kalsın!  Beykoz bölgesinde ev temizlik hizmeti için güvenilir ve ihtiyacın olduğu zaman uygun olan bir temizlikçi bulmanın ne kadar zorlu bir süreç olduğunun farkındayız. Beykoz bölgesinde ev temizliği için güvenlik kontrollerinden geçmiş ve Mutlubiev bünyesinde gerçekleşen eğitimleri tamamlamış temizlik profesyonellerimizle bu süreci senin için kolaylaştırıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Her temizlik profesyoneli Mutlubiev kalitesinde hizmet sunmak için sisteme kayıt yaptırmadan önce eğitimden geçiyor. Sistemde kaldıkları sürece periyodik eğitimleri devam ediyor. Mutlubiev’e başvuran temizlik personellerinin yalnızca %18'i sisteme katılabiliyor. Kısa sürede temel ihtiyaçları karşılayan ve uygun fiyatlı bir ev temizliği yaptırmak istiyorsan Yarım Gün Ev Temizliği; yaşanmayan, içerisinde herhangi bir tadilat yapılmış veya inşaat artığı bulunduran her ev için İnşaat Sonrası Temizlik; yaşanmayan ve inşaat artığı içermeyen her boş ev için Boş Ev Temizliği ve Ofis Temizliği hizmetleri ile ihtiyaca uygun hizmeti belirleyerek temizlik profesyonellerimizi durumlara uygun olacak şekilde yönlendiriyoruz.

Mutlubiev Sistemine Nasıl Üye Olabilirim?

Siteye girer girmez, sağ tarafta “Üye Ol” kısmı göreceksin. Buraya adını soyadını, e-posta adresini, yaşadığın il ve ilçe bilgisini girmen yeterli. Sadece birkaç dakika süren bu işlemle üye olduktan sonra, sıra evinde yapılmasını istediğini temizliğin detaylarını belirlemeye geliyor. Beykoz’da temizlik şirketi arayışındaysan, Mutlubiev ayrıcalıkları ile evinin ihtiyacına uygun siparişi belirleyip ödeme sayfasına geçebilirsin.

Evcil Hayvanım Olması Sorun Oluşturur Mu?

Senin dostun bizim de dostumuz! Hizmetini oluştururken evcil hayvanın olduğunu belirttiğin sürece, evcil hayvandan korkmayan/alerjisi olmayan bir temizlik profesyonelini sana yönlendireceğiz! Sana ve sevdiklerine konforlu bir hizmet yaşatmak için orada olacağız.

HİZMETE DAHİL OLMAYANLAR

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Yorumlar

Aklına takılan başka sorular mı var?

Kesinlikle buna gerek yok! Sipariş adımlarında anahtarını bırakacağın yeri belirtebilirsin. Temizlik profesyonelimiz belirttiğin yerden anahtarı alıp bırakabilir. Hizmet süresince evde olmak istersen bizim için hiç sorun yok!
Mutlubiev’i arkadaşlarına önererek bedava hizmete ulaşman çok kolay! Senin referansınla hizmet alan her arkadaşın için 40 TL değerinde Mutlu Puan kazanabilir ve bunu dilediğin miktarda, dilediğin hizmette kullanabilirsin!
Mutlubiev profesyonellerinin kesin bir hizmet süresi bulunmamaktadır. Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Hizmet aldıktan sonra 72 saat içerisinde hizmetle ilgili herhangi bir şikayetin varsa bize bildirebilirsin! Hizmetin kalitesiyle ilgili bir sorun olduğu takdirde; sana şikayetinle orantılı olarak yeni bir  hizmeti programlayabiliriz. Biz buna %100 Mutluluk Politikası diyoruz!