BEŞIKTAŞ EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz

Beşiktaş Ev Temizliği Hizmeti

Temizlik, özellikle uzun saatler çalışan ve iş yoğunluğu nedeniyle eve ya da kendine yeterince zaman ayıramayanlar için önemli bir ihtiyaç haline gelebilir. Zira siz, çalışırken de ev tozlanacak, mutfakta yapılan yemekler lekelere neden olacak, halılar kirlenecek ya da camlar yağmur ve toz karışımı bir kirle kaplanacaktır. Peki, tüm bu işleri yapmak için haftada sadece bir gününüz varsa, o günü de biraz kendinize vakit ayırarak geçirmek istiyorsanız ne olacak? Bu sorunun cevabını mutlubiev.com’da bulabilir, ev temizliği konusunu keyifli ve konforlu bir biçimde çözebilirsiniz. Böylece hafta sonlarını temizlik yaparak, ütü yaparak geçirmek zorunda kalmazsınız.

Beşiktaş’ta Temizlikçi Bayan

İstanbul’un eski semtlerinden biri olan Beşiktaş’ta yaşıyorsanız ve ütü, yemek, temizlik gibi konularda yardımcıya ihtiyacınız varsa aradığınız temizlik personeline online olarak mutlubiev.com’dan ulaşabilirsiniz. Temizlik şirketlerini teker teker araştırmaktansa, temizlikçi bulmak sizin için hem kolay hem de avantajlı bir sürece dönüşebilir.

 

Ev Temizliği Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev temizliği, uyuduğunuz, yemek yediğiniz, yıkandığınız, sosyalleştiğiniz ya da dinlendiğiniz yaşam alanınızın sizin için sağlıklı, konforlu ve huzurlu olması için önemlidir. Ancak temizlik yaparken bazı hijyen kurallarına dikkat etmek gerekir. Aksi halde temizlik, istenen sağlıklı koşullarını sunmak yerine bakterilerin ortama karışarak hastalıklara neden olmasına yol açabilir. Peki, ev temizliği nasıl yapılmalıdır?

  • İlk iş, delik içermeyen çöp poşetlerine tüm çöpleri toplamak ve çöp kovalarını steril bir biçimde temizlemek olmalıdır.
  • Ev temizliğinde ev tekstili ürünlerinin yıkanması ya da temizlenmesi de çok önemlidir. Halı, koltuk, perde, masa örtüsü, battaniye, koltuk örtüsü, kırlent kılıfları gibi tekstil ürünleri yıkanabiliyorsa yıkanmalı, silinmeli ya da uygun şekilde temizlenmelidir. Aksi halde bu ürünlerin havları arasına sıkışan mikroplar zamanla çoğalarak sağlığınızı tehdit eder.
  • Mutfak, banyo, yaşam alanı, balkon gibi farklı alanlar mutlaka farklı bezlerle temizlenmelidir. Örneğin aynı bez, hem mutfakta hem de banyoda kullanılmamalıdır.
  • Temizliğe dikey yüzeylerden başlamak hijyen açısından gereklidir. Önce duvarlar, pencereler, kapılar silinmeli ardından zemine geçilmelidir.
  • Temizlik için kullanılan malzemeler iş bittikten sonra mutlaka uygun şekilde temizlenmelidir.
  • Yüzey özelliğine göre temizlik malzemesi seçilmelidir. Örneğin banyo fayanslarını silmek için kullandığınız deterjan ahşap zemin için zararlı olabilir.

Sizde, 104 TL’den başlayan fiyatlarla Beşiktaş ev temizliği hizmetinizden faydalanın. %100 memnuniyet garantisi, para iadesi garantili.
TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.