Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa

Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.

Ev Temizliği Hizmeti Al

Neden Mutlubiev ?

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Sultanbeyli Ev Temizliği

Sultanbeyli'de Günlük Ev Temizliği Nasıl Alırım?

Sultanbeyli bölgesinde temizlikçi bulma sıkıntısı yaşıyorsan, güvenilir temizlik profesyonelleri ile tanış! Sultanbeyli’de ev temizliği süresince geleceği tarihi senin belirlediğin, ihtiyacına uygun olan hizmeti seçtiğin, eğitimli, işini bilen ve hizmeti tamamlamadan evden çıkmayan sigortalı bir profesyonel düşün. İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet verdiği gibi Sultanbeyli’de de hizmet veren Mutlubiev, bölgede sana en yakın olan temizlik profesyonelini evine yönlendiriyor. Sultanbeyli klasik temizlik şirketlerinden ayrılarak; müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mutlubiev, hizmetten memnun kalmayan müşterilere ücret iadesi/mutlu puan tanımlama/ücretsiz hizmet gibi telafi hizmetleri sunuyor.

Mutlubiev İle Tanış, Biz Kimiz?

İstanbul’da hizmet veren güvenilir bir temizlik alma platformu. Personeline ulaşarak temizlik hizmeti alabileceğin online bir platform olan Mutlubiev, internetten temizlikçi çağırmanın en güvenli adresi olmayı amaçlıyor. Mutlubiev tarafından eğitimleri verilen temizlik profesyonellerinin evine gelip sana temizlik konusunda sistemli ve hijyen kurallarına uygun hizmet sunmalarını sağlıyor. Online yapısı son derece kullanıcı dostu bir platformdur. Birkaç dakika içinde sisteme üye olup hızlı ve kolay bir şekilde temizlik siparişini verebilirsin.

Uygun Fiyatlı Temizlik Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Sultanbeyli’de temizlik hizmeti almak üzere online sipariş verebileceğin Mutlubiev platformu, söz konusu hizmeti senin için ihtiyacına uygun iş kadar ödeme yapacağın şekilde optimize eder. Bu amaçla sistem, evindeki oda sayısı, evin büyüklüğü ve almak istediğin temizlik hizmetinin detaylarına göre bir ücretlendirme sunar. Daha detaylı temizlik ve ek hizmetler için dilediğinde yine online olarak siparişine ekleyebilirsin.

İnternetten Temizlik Profesyoneli Çağırmak Güvenli Mi?

Günümüzde pek çok konuda ihtiyaçlarımızı online sipariş vererek karşılayabiliyoruz. Sultanbeyli bölgesindeki evine temizlik profesyoneli aradığında online olarak bilgisayarından, akıllı telefonundan ya da tabletinden temizlik sipariş verebilirsin. Ancak alacağın hizmetin güvenilirliği ve kalitesinden emin olmak istersin. Bu nedenle Mutlubiev, yapılan temizliği beğenmezsen sorgusuz sualsiz size ikinci bir temizlik hizmeti sunar. İlgili personeli uyarır ve eğitime alır.

Mutlubiev ödeme sayfası tüm dünyada en güvenli ödeme sertifikası olarak bilinen online ödeme sertifikasına sahiptir. Ödeme yaptıktan sonra sipariş onayı alınır, hala siparişini iptal etme şansın olur.

Temizlik profesyonellerinin tamamı iş mülakatına tabi tutulur, adli sicil kaydı, ikametgah ve kimlik bilgileri sisteme alınır. Size de Sultanbeyli bölgesinde, temizlikle uğraşmak yerine sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek düşer.

HİZMETE DAHİL OLMAYANLAR

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Yorumlar

Aklına takılan başka sorular mı var?

Kesinlikle buna gerek yok! Sipariş adımlarında anahtarını bırakacağın yeri belirtebilirsin. Temizlik profesyonelimiz belirttiğin yerden anahtarı alıp bırakabilir. Hizmet süresince evde olmak istersen bizim için hiç sorun yok!
Mutlubiev’i arkadaşlarına önererek bedava hizmete ulaşman çok kolay! Senin referansınla hizmet alan her arkadaşın için 40 TL değerinde Mutlu Puan kazanabilir ve bunu dilediğin miktarda, dilediğin hizmette kullanabilirsin!
Mutlubiev profesyonellerinin kesin bir hizmet süresi bulunmamaktadır. Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Hizmet aldıktan sonra 72 saat içerisinde hizmetle ilgili herhangi bir şikayetin varsa bize bildirebilirsin! Hizmetin kalitesiyle ilgili bir sorun olduğu takdirde; sana şikayetinle orantılı olarak yeni bir  hizmeti programlayabiliriz. Biz buna %100 Mutluluk Politikası diyoruz!