SULTANBEYLI EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz

Sultanbeyli Ev Temizliği

Evinizde ailece keyifli bir hafta sonu geçirmek bazen de kalabalık misafirlerin ya da yatılı konukların ardından evi eski haline getirmek ya da gelecek özel misafirlere hazırlık yapmak için ev temizliğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Elbette ev halkının hijyeni ve konforu için de rutin olarak evin temizlenmesi gerekir. Sultanbeyli’de ev temizliği için mutlubiev.com’u tercih edebilirsiniz. Online olarak ev temizliği hizmeti satın alabileceğiniz mutlubiev.com, internetten temizlikçi çağırmanın güvenli ve pratik bir yoludur.

Sultanbeyli’de Temizlikçi Bulmak Artık Daha Kolay

mutlubiev.com, tüm süreci online olarak tamamlamanızı sağlayan bir hizmet sunar. Sisteme yani mutlubiev.com web adresine girip, ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Üyelik işlemi sadece bir kaç dakika sürer. Ardından alacağınız temizlik hizmeti için bir sipariş oluşturarak evinizde neler yapılmasını istiyorsanız belirtebilirsiniz. Güvenlik sertifikasına sahip ödeme sayfasından kredi kartı ile ödemenizi yapıp, size gönderilecek onay mesajını bekleyebilirsiniz.

mutlubiev.com Temizlik Personeli Hakkında

Temizlik siparişiniz oluştuktan ve hizmeti satın alma işlemleriniz tamamlandıktan sonra  verdiğiniz tarih ve saatte temizlik görevlileri adresinize getirilirler. Eğer isterseniz yanlarında temizlik malzemesi de getirirler. Evinize girip sizin siparişinizde belirttiğiniz şekilde temizliği yapar, işleri bitince görev yerinden ayrılırlar. Onları getiren ekip lideri memnuniyetinizi sorar. Ayrıca hizmet kalitesini arttırmak üzere müşteri hizmetleri yetkilileri de sizinle iletişim kurarlar.

Ödemeyi Kime Yapacağım

mutlubiev.com’dan alacağınız temizlik hizmeti için ödemeyi online olarak kredi kartı ile yapabilirsiniz.

 Sigortalı Temizlik İşçileri

Geleneksel temizlik personeli desteği alma yönteminde genellikle ev sahipleri evlerine gelen temizlik işçilerine kaza sigortası yaptırmayı ihmal ederler. Hem ekonomik nedenler, hem bürokratik işler bu konudaki ihmal alışkanlığının sebepleri olarak görülebilir. Ancak mutlubiev.com, evinize, iş yerinize yönlendirdiği tüm temizlik personellerinin yaşayabilecekleri kazalara karşı sigortalarını yapar. Böylece hem onların olası kazalar karşısında gerekli güvenceye sahip olmalarını sağlar hem de sizin daha güvenli ve yasal bir çerçevede hizmet almanızı amaçlar.

 

TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.