ÜSKÜDAR EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz

Üsküdar Ev Temizliği

İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Üsküdar, romantik, hareketli, eğlenceli ve keyifli bir yapıya sahip. Üsküdar’da ev temizliğine yardımcı bulmak için tek şansınız  apartman görevlisine danışmak ye da komşularınıza sormak değil. Ofisinizden hiç çıkmadan, online olarak mutlubiev.com’a dakikalar içinde kolayca üye olup, istediğiniz temizlik hizmetinin sınırlarını çizip, online olarak ödemenizi yapıp size atanan personelin evinize gelmesini beklemenin keyfini sürebilirsiniz. Online temizlik hizmeti sunan mutlubiev.com, size sandığınızdan daha fazla konuda şanslı hissettirir.  Peki, mutlubiev.com’dan Üsküdar’daki evime temizlikçi sipariş etmemin ne avantajı var?

  • Online Temizlik Hizmeti İle Zaman Kazanın

Evden ya da ofisten çıkmadan, birilerine temizliğe gelecek yakınlarının olup olmadığını sormadan da evinize temizlik için bir yardımcı çağırabilirsiniz. Online temizlik hizmeti sunan mutlubiev.com, dakikalar içinde sistemli bir biçimde aradığınız temizlik hizmetini organize eder.

  • Standardı Olan Temizlik Hizmeti Alın

 Geleneksel yöntemlerle çalışan temizlikçi personel, çağırıldığı saate uyma sorumluluğu, her seferinde aynı kalitede hizmet sunmanın önemi gibi profesyonel detaylar konusunda nadir hassas davranır.  Ancak mutlubiev.com, verdiğiniz saatte personelin evinizde bulunmasını, her çağırdığınızda aynı standartta hizmet almanızı, bu hizmetin standartlarını belirlemek üzere personelin eğitimli olmasını sağlar.

  • Eğitimli Temizlik Personelinden Hizmet Alın

mutlubiev.com, evinize göndereceği temizlik personeline önceden eğitim verir. Söz konusu eğitimler, temel hijyen kuralları, sanitasyon, sterilizasyon, zaman yönetimi ve davranış konularını kapsar. Eğitimli temizlik personeli, kabloları yerinden oynatmaz ya da tozları alırken eşyaların düzenini değiştirmemesi gerektiğini bilir. Temizliği yaptıktan sonra kullandığı malzemeleri ortada bırakmaz.

  • Yapılacak İşi Önceden İhtiyacınıza Göre Belirlemenin Avantajını Yaşayın

 Üsküdar’da ev temizliğine gelecek personelin evinizde hangi işleri yapacağını online olarak bir kaç dakikada önceden belirleyebilirsiniz. Böylece sonuç sizin için sürpriz olmaz.

  • Güvenli Online Ödeme Yapın

 Sistem, son derece güvenli bir ödeme sayfası sunar. Ödemeyi yaptıktan sonra bankanızın verdiği onay kodunu girip işlemin sağlamasını yapmanızı ister. Böylece güvenle ödemenizi yapıp, belirttiğiniz saatte temizlik için görevlinin evinize gelmesini bekleyebilirsiniz.

  • Kurumsal Temizlik Hizmeti Alın, Rahat Edin

 Sosyal güvencesini sağlamadan ve resmi olarak bir beyanda bulunmadan evinizde çalıştırdığınız personel ile ilgili yaşayacağınız hukuki konularda hakkınızı aramanız zorlaşır. Ancak mutlubiev.com, resmi olarak temizlik personeli çalıştırmaya yetkili, personelin sosyal güvencesini yapan ve gerekli kayıtları sağlayan bir sistem ile size hizmet sunduğu için, şikayetlerinizi bildirebileceğiniz resmi bir adres sağlar. Dolayısıyla şikayetleriniz için karşınızda kurumsal bir yapı bulur ve onunla muhatap olursunuz.

  • Temizlik Personelinin Haklarına Saygılı Bir Çalışma Biçimini Tercih Edin

 Evinize yönlendirdiği temizlik personeline kaza ve yaralanma ihtimaline karşı sosyal güvence sunan ve resmi kayıtlar altında işçi çalıştıran mutlubiev.com, sosyal haklar, eğitim konularında temizlik işçilerine destek olur. Ev ya da ofis temizliğini profesyonel bir iş tanımına ulaştırmak için öncülük eder.TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.