GÖZTEPE EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz

Göztepe Ev Temizlik Hizmeti

İstanbul’un sıcak, sevimli ve konforlu semtlerinden olan Göztepe, İstanbul Anadolu yakasında yaşamın keyifle aktığı bir nokta. Göztepe’deki eve temizlikçi çağırmak, ofise temizlikçi bulmak üzere online olarak mutlubiev.com’u tercih edebilirsiniz. Sistemli, kolay, konforlu, güvenli bir süreç yaşayarak yorulmadan evinizin ya da ofisinizin temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Sistemli Bir Temizlik Hizmeti

Bir kaç dakika içinde sipariş verip evinize eğitimli temizlik personelinin gelmesini sağlayacağınız mutlubiev.com size sistemli bir süreç sunuyor.

  • Temizliğin tarihini ve saatlerini siz belirliyorsunuz.
  • Temizlik için kullanılacak malzemeleri siz belirliyorsunuz.
  • Temizlik personeli hijyen ve ev temizliği konusunda eğitim almıştır.
  • Şikayetleriniz için müşteri hizmetleri departmanı size yardımcı oluyor.
  • Memnun olmadığınız temizlik için %100 müşteri memnuniyeti politikası ile temizliğiniz sorgusuz sualsiz yenileniyor.
  • Ödemeyi güvenlik sertifikalı ödeme sayfasından kredi kartı ile yapabiliyorsunuz.

Kolayca Göztepe’deki Evinize Temizlikçi Çağırın!

İşlerinizin yoğunluğu içinde bir 1 dakikanızı ayırarak akıllı telefonunuzdan, tablet cihazınızdan ya da bilgisayarınızdan kolayca evinize güvenilir temizlik işçisinin gelmesini sağlayabilirsiniz.

Sigortalı Temizlik İşçisi Çalıştırın!

Günlük işçi kapsamında olan temizlik çalışanları verdikleri değerli hizmet için sosyal güvenceyi hak ederler. Ayrıca kaza sigortası olmadan işçi çalıştırmak da kanunen yasaktır. Tespit edildiğinde cezası da vardır. mutlubiev.com, evinize göndereceği personelin sigortasını yaparak sizin içinizi rahat ettirirken temizlik işçilerinin emeğine de saygı duyar.

Çocuk Sağlığı İçin Düzenli Temizlik Yaptırın!

Bilindiği gibi çocukların enfeksiyon riski yetişkinlerden çok daha fazladır. Bu nedenle temiz bir ortamda vakit geçirmeleri önemsenmelidir. Emekledikleri halı, uyudukları yatak, oyun oynadıkları oda, mamalarının hazırlandığı mutfak, banyo yaptıkları ortam temiz olmalıdır. Ayrıca evin düzenli ve temiz olması son derece yorucu olan çocuk bakımının daha konforlu olmasını sağlar. Bu amaçla evinizde bebek ya da çocuk varsa düzenli aralıklarla temizlikçi çağırarak evinizi temizletmeniz önerilir. Böylece size de çocuğunuzla kaliteli vakit geçirmek için zaman kalır.

 

 

 

TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.