Mutlubiev Güvencesiyle Nakliye Hizmeti
Şeffaf fiyatlı güvenilir nakliye hizmeti ile tüm taşıma sürecin tek bir yerde!
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Sipariş

1
Tarih Seç
İstediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Evin Taşınsın
Güvenilir ve tecrübeli taşımacılar evini taşısın.
3
Mutlu Ol
Sana yeni evinin tadını çıkarmak kalsın.

Neden Mutlubiev ?

Güvenilir ve deneyimli taşıma profesyonelleri
Tüm taşıma profesyonelleri taşıma belge kontrolüne sahip ve deneyimlidir. Profesyoneller Mutlubiev sistemine kayıt olmadan önce eğitimden geçer, dilediğin gün ve saatte kapında olur, eşyalarını dikkatle ve özenle taşırlar.
Şeffaf ve uygun fiyatlar ile anında rezervasyon
Teklif bekleme derdi yok! Taşıma bilgilerini gir, fiyatı gör, siparişini oluştur.
Taşınma için ihtiyacın olan tüm hizmetler ve daha fazlası tek bir yerde
Kolilemeden kurulum hizmetine, boş ev temizliği, dezenfeksiyondan ev temizliğine kadar tüm hizmetler tek bir yerde.
Sigortalı hizmet
Taşınma esnasında eşyalarının güvende olması en büyük önceliğimiz. Hizmet boyunca tüm eşyaların AXA sigorta ile güvence altında.

Mutlubiev Müşteri Hizmetleri

Bize yazabilir ya da telefonla ulaşabilirsiniz. Taşınma hizmeti için size özel fiyat teklifi tek tık uzağınızda.

İşte Bu Yeni Hizmete Özel Fiyatlarımız

Ev büyüklüğüne göre değişen başlangıç fiyatlarımız şu şekilde:

1+0

900 ₺

1+1

1250 ₺

2+1

1550 ₺

3+1

1750 ₺

Telefonla Fiyat Teklifi Almak İçin Formu Doldur

Mutlubiev profesyonel nakliyat hizmeti ile tüm taşınma sürecini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsin. İstediğin nakliyat hizmetine özel fiyat teklifi almak için formu doldur, biz seni arayalım. Ya da istersen sipariş sayfasına girerek şeffaf fiyatlarla istediğin tarihe siparişini oluşturabilirsin.

Mutlubiev Evden Eve Nakliye

Taşıma işleri, taşımacılık ve ya nakliyat; oldukça meşakkatli bir iş. Çalışanların boş günü olan hafta sonunda sabahın en erken saatlerinde başlayan evden eve nakliye, gerçekten alın teri isteyen işlerden biri. İşte tam da bu ihtiyaçtan doğan Mutlubiev nakliyat hizmeti, şimdilik sadece İstanbul ile sınırlı olmak üzere çalışıyor. Evden eve taşımacılık hizmetini, mutlu ve profesyonel kılmaya odaklanan bir sistem sunmayı hedefliyor. Mutlubiev nakliyat hizmeti ile güvenilir şehir içi taşımacılık firması arayışına avantajlı fiyatlarla çözüm bulabilirsiniz. Peki, Mutlubiev nakliyat sistemi nasıl çalışıyor?

Mutlubiev Evden Eve Nakliyat Sistemi Nasıl İşliyor?

Güvenilir evden eve taşıma hizmeti almak isteyen kullanıcılar, tüm işlemlerini online bir şekilde tamamlayabiliyor! İnternet sitesi üzerinden taşınmak istediği ve taşınacağı adreslere ait bilgileri giren kullanıcılar rezervasyonunu online olarak tamamlayabiliyor. Daha sonra tek yapmanız gereken şey arkanıza yaslanmak ve Mutlubiev güvencesiyle taşınmayı beklemek.

Kaliteli Evden Eve Taşımacılık Firması Bulmak! 

Evden eve taşımacılık fiyatları ya da evden eve taşımacılık için iyi firma arayışı, hemen her taşınma sürecinde her kullanıcı için gündeme geliyor. Nakliye firmasının güvenilirliği, işini düzgün yapan nakliye firması tavsiyesi bulma isteği, uygun fiyatlı nakliye hizmeti alma endişesi; söz konusu süreci stresli bir hale getiriyor. Rahat taşınma süreci geçirebileceğini bilmek ise her şeyi daha kolay kılıyor. Peki, nakliye firması seçerken nelere dikkat etmeli?

Nakliye Firması Seçerken Dikkat Edilecekler

Memnuniyet odaklı nakliyat hizmeti veren firmaları, kullanıcıya rahat evden evde nakliye sunabiliyor. Bu eksende dikkat etmeniz gerekenleri şöyle özetlemek mümkün:

  • Sigortalı nakliyat hizmeti veren şirketleri seçmek
  • Montaj konusunda eğitimli profesyonel sunabilen nakliyat firması olması
  • Paketleme ve varış noktasında paket açma hizmetinin olması.

Özetle; İstanbul’da şehir içi nakliyat firması arayışında Mutlubiev evden eve nakliyat hizmeti ile taşınma sürecinizi en kolay ve güvenli şekilde halledebilirsiniz. Kolilemeden kurulum hizmetine, boş ev temizliği, dezenfeksiyondan ev temizliğine kadar tüm hizmetler tek bir yerde. Sigortalı bir şekilde nakliyat hizmeti almak için tıkla!

Aklına takılan başka sorular mı var?

Nakliye hizmeti için önceden planlama önemli ancak yeni nakliye hizmetimiz çıkabilecek acil durumlarda kullanabilmen için yanında. Hizmetini 2 gün sonraki tarihe alabilirsin!
Şu anda sadece evden eve taşıma hizmetimiz mevcut. Nakliye hizmetimiz dahilinde parça eşya taşıma gerçekleştirmiyoruz.
Evet! Eşya toplama, kolileme ve kurulum gibi nakliye sürecinde ihtiyacın olacak tüm hizmetler ve daha fazlası profesyonel ve deneyimli taşıma profesyonelleri tarafından gerçekleşmekte.
Hizmet süresi evin büyüklüğü, apartmandaki kat sayısı, taşınacak eşyaların boyutu ve mesafe gibi pek çok etmene bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.
Sakın endişelenme! Taşınma esnasında eşyalarının güvende ve emniyette olması en büyük önceliğimiz. Eşyaların oluşabilecek tüm zararlara karşı hizmet boyunca sigorta ile güvence altında.
Nakliye hizmetimiz ile neredeyse tüm eşyaları en güvenilir şekilde taşıyoruz. Ancak piyano, büyük ev bitkileri (ev ağaçları), ziynet eşyaları, kasalar, yanıcı yakıcı ve kapağı açılmış içerisinde yağ barındıran ürünler, patlayıcı silahlar, canlı hayvan gibi eşyaları hizmet dahilinde taşımamaktayız. Klima, su arıtma cihazı ve avizeler için demonte işlemini gerçekleştiremiyoruz fakat bu eşyalar sökülü ise taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsin.
Şuanda sadece evden eve taşıma hizmetimiz mevcut. Nakliye hizmetimiz dahilinde depolama gerçekleştirmiyoruz.
Nakliye hizmeti ile ek hizmetleri birlikte aldığın durumda boş ev temizliği nakliye hizmetinden 1 gün önce, nano-dezenfeksiyon nakliye hizmetinin gerçekleştiği günün akşamında, koli yerleştirme ise nakliye hizmeti gerçekleştirdikten 1 gün sonra gerçekleşmektedir.
Hiç problem değil! Adresinin eksik ve ya yanlış olması durumunda bizimle iletişime geçebilir ya da websitesi üzerinden profil ayarlarından adresini güncelleyebilirsin.
Nakliye hizmetimiz şu an İstanbul ilinde mevcut. Şehirler arası hizmet verebilmek için çalışmalarımız devam etmekte, gelişmelerden haberdar olabilmek için bizi takip edebilirsin.