Boş Ev Temizliğinde Mutlubiev Farkını Yaşayın
Taşınmadan önce yeni evini pırıl pırıl yapalım!
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Sipariş

1
Tarih Seç
İstediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Evin Temizlensin
Güvendiğin profesyoneller seçtiğin saatte kapında olsun.
3
Mutlu Ol
Zamanın ve tertemiz evinin keyfini çıkarmak sana kalsın.

Neden Mutlubiev ?

Tecrübeli Profesyoneller
Boş evlerde, yaşanır evlere oranla daha fazla yerleşmiş kir bulunmaktadır. Birçok alanda birden fazla kez işlem yapmak gerekir. Bu sebeple boş evler için her zaman, yalnızca bu alanda hizmet sağlayan tecrübeli profesyonellerden oluşan ekipler yönlendirilir.
Malzemeyi Düşünmenize Gerek Yok
İçinde yaşanmayan dolayısıyla temizlik malzemesi bulunması beklenmeyen boş evler için tüm ekipmanlar (elektrik süpürgesi, kova, mop, cam aparatı, merdiven) ve temizlik kimyasalları tarafımızdan yönlendirilir. Senden tek beklentimiz evde elektrik ve su bağlantısının bulunması ve kullanıma açık olmasıdır.
Oturuma Hazır Hale Getirme Garantisi
Standart ev temizliğinde bir takım hizmetler ‘ek hizmet’ kapsamında yer alırken, boş ev işleyişinde tüm bu ek hizmetler genel hizmet kapsamında temizlenmektedir. Evinin tüm alanları detaylı olarak temizlenir ve içinde yaşanmaya hazır hale getirilir.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi
Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini AXA Sigorta ile 250.000 TL'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Neler Sağlıyoruz?

Taşınma öncesi veya sonrası, eşyasız her evi boş ev olarak sınıflandırıyoruz. Sanılanın aksine
boş evlerin temizliği yaşanan evlerin temizliğinden çok daha zordur. Yerleşmiş kir ve
tozların güçlü kimyasallarla temizlenmesi çok daha fazla efor gerektirmektedir.

BOŞ EV TEMİZLİĞİ

Taşınma öncesi veya sonrası, eşyasız her evi boş ev olarak sınıflandırıyoruz. Sanılanın aksine boş evlerin temizliği yaşanan evlerin temizliğinden çok daha zahmetli. Yerleşmiş kir ve tozların güçlü kimyasallarla temizlenmesi oldukça zorlu bir süreç. Özel kimyasal ve temizlik malzemeleriyle boş evini senin için oturmaya hazır hale getiriyoruz!

Boş Ev Temizliğine Neler Dahil?

Boş evlerde, temizlenen alanın yaşanılan bir evin alanına göre kalıcı kirliliğinin daha fazla olması çok daha uzun saatler emek harcanmasını gerektirir. Boş ev temizliğinde, temizlik malzemelerini ve kimyasallarını da biz getiriyoruz.

Boş Ev Temizlik Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Kaliteli ve güvenilir hizmet için tek yapman gereken Mutlubiev internet sitesine kayıt olmak ve online rezervasyon yöntemi ile ihtiyacına en uygun siparişi oluşturmak.

Evimde Hasar Olursa Ne Olacak?

Boş ev temizliği ve Mutlubiev’in verdiği diğer temizlik hizmetlerine temizlik sırasında oluşabilecek durumlar için, evin AXA sigorta güvencesiyle 250,000 TL’ye kadar sigortalanıyor. Memnun kalmadığın temizlik hizmetleri için, %100 memnuniyet politikası gereğince telafi ve mutlu puan tanımlama hizmetleri sunuyoruz. Sana da güvenilir ve kaliteli hizmetin keyfini sürmek düşüyor.

Mutlubiev'le AXA Sigorta
güvencesi altındasın!

Hizmet sırasında kendini güvende hissetmen bizim birinci önceliğimiz.

AXA Sigorta Avantajları

SİGORTAYA NELER DAHİL?

Oluşabilecek her türlü zarara karşı
AXA Sigorta tarafından 250.000 TL'lik teminat altındasın.

SİGORTADAN NASIL
YARARLANABİLİRİM?

Oluşan zararı 72 saat içerisinde tarafımıza bildirmen durumunda gerekli işlemleri gerçekleştirerek sana geri dönüş sağlayacağız.

AXA SİGORTA DIŞINDA EVİNİZİ
NASIL GÜVENCE ALTINA ALIYORUZ?

Tüm profesyonelleri;
-Adli Sicil Kayıtları ile kontrol ediyoruz.
-Referanslarını inceliyoruz.
-Düzenli olarak eğitimden geçiriyoruz.
-Hizmet süresince anlık olarak lokasyonlarını takip ediyor, yaşanabilecek problemlerde hızlıca müdahale ediyoruz.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!