Nano Dezenfeksiyon ile Maksimum Hijyen
Covid-19 dahil, evindeki birçok zararlı virüs, bakteri ve mantarlardan kurtulmak için en iyi çözüm Nano Dezenfeksiyon!
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Sipariş

1
Tarih Seç
İstediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Virüs ve Bakteriler Ölsün
Profesyonellerimiz ULV dezenfeksiyon cihazı kullanarak ortama püskürtme yöntemiyle dezenfeksiyon işlemini gerçekleştirsin.
3
Steril Ortamda Güvende Yaşa
Covid-19’a karşı etkinliği kanıtlanmış bu işlem sayesinde ailen ve senin sağlığın güvende olacak.

Neden Mutlubiev ?

Nano Dezenfeksiyon Yöntemi
Mutlubiev’in sağladığı Nano Dezenfeksiyon hizmeti %100 vegan içeriğe sahiptir. Saf gümüşün nano boyuta indirgenmesiyle yapılır. Hidrojen peroksit dezenfektana ve dezenfektan alkole göre kalıcılığı daha yüksektir.
Cildinize Zarar Vermez
Yapılan işlem canlı metabolizmasının işleyişini bozan alerjik reaksiyona sebep olmaz. Tamamen insan/hayvan temasına uygun ve cilde zararsız malzeme ile yapılır.
%100 Bitkisel & Vegan
İşlem sırasında kullanılan ürün Tip-2 ve Tip-4 Biyosidal Ruhsatlı olup, tamamen bitkisel sentezle elde edilen nanopartiküller içermektedir. Çevreye ve insan sağlığına zararsızdır. Toksik ve kimyasal içermez.
%99.99 Virüsleri Yok Eder
Yapılan testlerde dezenfektanın birçok virüsü %99.99, bakteri ve mantarları %99.999 oranında yok ettiği tespit edilmiştir.

Evindeki bakteri ve virüslerin ne kadar farkındasın?

Zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz evimizde kendimizi güvende hissetmek isteriz. Peki gerçekten güvende miyiz? Sık kullandığımız alanlarda dip köşe temizlikle bile yok edilemeyen bir çok virüs ve bakteri bulunmakta. Mutlubiev farkını bir kez daha yaşamaya var mısın? Nanobiotech tarafından üretilen, dezenfeksiyon hizmetlerinde kullandığımız nano gümüş dezenfektanın Covid-19’a karşı etkili olduğu ve kullanıldığı yüzeylerdeki virüsleri, Covid-19 dahil olmak üzere etkisiz hale getirdiği Merieux Nutrisciences’ın yaptığı testler sonucunda belirlenmiştir. %100 bitkisel, Sağlık Bakanlığı onaylı hizmetimizle evini dezenfekte ettirmeninşimdi tam zamanı!

Dezenfeksiyon ne demek?

Cansız ortamdaki mikroorganizmaların azaltılması veya yok edilmesi işlemine dezenfeksiyon denir. “Sirke dezenfektan mıdır?”, “Çamaşır suyunu dezenfektan oranı nedir?”, ”Evde dezenfektan nasıl yapılır?” gibi sorularla boğuşmayı bırakın çünkü; bitkisel sentezle nano boyuta indirgenmiş saf gümüşün antimikrobiyal özellik kazanmasıyla yapılan Nano Dezenfeksiyon hizmeti sayesinde evinizdeki virüslerden %99.99 oranında kurtulmanın zamanı geldi! Nano filtreli maske, kolonya, dezenfektan jel ve diğer alkollü dezenfektanlar virüslerden kurtulmamız için tek başına yeterli değildir. Yaşadığımız yerin sterilizasyon ve dezenfeksiyon işlemine tabi tutulması gerekir. Sadece evinizin değil, yaşadığınız apartmanın da daha güvenli olması için lütfen Nano Dezenfeksiyon kurumsal sayfamıza apartman dezenfekte fiyatları için göz atınız.

Evi nasıl dezenfekte ederim?

Ev yapımı dezenfektanlar veya sirke ile dezenfekte yöntemi ev dezenfekte etmek için tek başına yeterli değildir. Peki ev temizliğinde en iyi dezenfektan hangisidir? Hijyenik bir eve kavuşmak için evi yüksek düzey dezenfektanlar ve dezenfeksiyon makinesi ile dezenfekte etmek gerekir. Sık kullandığımız banyo, mutfak gibi ıslak alanlar, dışarıdan geldiğimizde tuttuğumuz kapı kolları, lavabo bataryaları ve sık dokunduğumuz yüzeylerde görünmeyen bakteri ve virüslere kesin çözüm Nano Dezenfeksiyon işlemidir. Bundan sonra “ev nasıl dezenfekte edilir?” diye düşünmek zorunda değilsin. Nano gümüş partiküller, dezenfektan makinesi yardımıyla püskürtüldüğü ortamda tutunur, %99.99 ile %99.999 arasında etki ederek virüs ve bakterilerin metabolizmasını bozar, üremelerini engeller. Size de sadece evinizde güvenle oturmak kalır. Ev dezenfeksiyonu fiyatları için tıklayınız.

Dezenfektan nedir? En iyi dezenfektan hangisidir? Nano dezenfektan nasıl yapılır?

Antimikrobiyal / antibakteriyel özellik taşıyan dezenfeksiyon malzemeleri dezenfektan olarak anılır. Nano gümüş dezenfektan en etkili dezenfekte ürünlerinden biridir. Ne yazık ki piyasada birçok sahte dezenfektan bulunmaktadır. Bu tip ürünlerden kaçmak için mutlaka dezenfektanın Sağlık Bakanlığı onaylı olup olmadığına bakınız. Bununla birlikte, dezenfektan içeriği de büyük önem taşımaktadır. Doğal dezenfektan tercih etmeniz hem sağlığınız hem de işlemin kalıcılığı için önemlidir. Mutlubiev’in sağladığı Nano Dezenfeksiyon hizmeti %100 vegan içeriği sayesinde toksik etkilere ve ciltte iritasyonlara sebep olmaz. Saf gümüşün nano boyuta indirgenmesiyle yapılır. Hidrojen peroksit dezenfektana ve dezenfektan alkole göre kalıcılığı daha yüksektir. En iyi dezenfektan markası değil, dezenfektan içindekiler kısmı kalite kontrolünde çok önemlidir.

Dezenfeksiyon nasıl yapılır?

Dezenfeksiyon işlemi, dezenfektanın ulv dezenfeksiyon cihazı ile ortama püskürtülmesiyle gerçekleştirilmelidir. Nano Dezenfeksiyon ile kapalı olan her alanı dezenfekte edebilirsiniz. Nano Dezenfeksiyon diğer dezenfeksiyon yöntemleri arasında en etkili yöntemlerden biridir. Dezenfeksiyon öncesi veya sonrası ev temizliğine ihtiyaç duymazsınız. Profesyonel ekibimiz kısa süre içinde etkili bir biminde evinizi dezenfekte edecek.

Araç içi dezenfeksiyon gerekli midir?

Arabamıza binmeden önce, gün içinde birçok yere dokunuruz. Araç içinde kapı kolu, direksiyon, vites, el freni ve selektörler gibi temas ettiğimiz bölgelere virüs ve bakteri bulaştırma olanağımız yüksektir. Özellikle, arabamızı otoparka veya tanımadığımız başka birine teslim ettiğimizde o kişinin de temas ettiği noktalara bakteri ve virüs bulaştırma olasılığı doğar. Ev dezenfekte hizmetine ek alacağınız araç dezenfeksiyon hizmeti sayesinde arabanız her zamankinden güvenli olacak! Dezenfektan makinası ile püskürtülen araç içi dezenfektan, bulunduğu ortama nüfuz ederek ortamı bakteri ve virüslerden %99.99 oranında arındıracak.

Kullanılan ürünün içeriği nedir?

Farklı bitki türlerini kullanarak; gümüş, çinko, demir gibi maddelerin antimikrobiyal ve antikanserojen özellikteki nanopartikül sentezini yapmaktadır. Bu sayede doğaya ve insan sağlığına zararsız yüzde yüz bitkisel endüstriyel ürünlerin üretilmesini sağlamış olacaktır. Bu ürünlerde kullanılan gümüş sadece, Avrupa Birliği Kimya Ajansı, ECHA, tarafından onaylanmış tedarikçilerden satın alınmaktadır.
Belgeler İçin Tıklayınız