Nano Dezenfeksiyon ile Ofisteki Virüslere %99.99 Etki!

Virüs ve bakterilerden uzak, daha steril bir ortamda çalışmanın keyfini sürmek için Nano Dezenfeksiyon hizmetimizle tanış.

Nano Dezenfeksiyon ile ofisiniz şimdi daha steril!

Yeni hizmetimiz Nano Dezenfeksiyon ile ofisinizi %99.99 oranında virüslerden arındırıyoruz! Ofisimiz bizim ikinci evimiz. Peki ofiste gerçekten güvende miyiz? Özellikle kalabalık ve kapalı ortamlarda derin temizlikle yok edilemeyen birçok bakteri ve virüs bulunmakta. Nano gümüş teknoloji sayesinde insan sağlığına zararsız antimikrobiyal ve %100 bitkisel dezenfektanlarla ofisini bakteri ve virüslerden arındırmanın tam sırası.

Nano Dezenfeksiyon Hakkında Bilmeniz Gerekenler

%100 Bitkisel & Vegan

İşlem sırasında kullanılan ürün Tip-2 ve Tip-4 Biyosidal Ruhsatlı olup, tamamen bitkisel sentezle elde edilen nanopartiküller içermektedir, Çevreye ve insan sağlığına zararsızdır. Toksik ve kimyasal içermez.

Cildinize Zarar Vermez

Yapılan işlem canlı metabolizmasının işleyişini bozan alerjik reaksiyona sebep olmaz. Tamamen insan/hayvan temasına uygun ve cilde zararsız malzeme ile yapılır.

%99.99 Virüsleri Yok Eder

Yapılan testlerde dezenfektanın birçok virüsü %99.99, bakteri ve mantarları %99.999 oranında yok ettiği tespit edilmiştir.

Mutlu Müşterilerimiz

Dezenfeksiyon ne demek?

Nano filtreli maske, kolonya, dezenfektan jel ve diğer alkollü dezenfektanlar… İş yerine giderken her ne kadar kişisel önlemlerimizi alsak da toplu taşımalarda ve kalabalık iş yerlerinde birçok bakteri ve virüs yaşar. Sık bulunmak zorunda olduğumuz yerlerin sterilizasyon ve dezenfeksiyon işlemine tabi tutulması virüs ve bakterilerden kurtulmamızda büyük önem taşır. Dezenfeksiyon, cansız ortamdaki mikroorganizmaların azaltılması/yok edilmesi işlemidir. Nano dezenfeksiyon ise, bitkisel sentezle nano boyuta indirgenmiş saf gümüşün antimikrobiyal özellik kazanmasıyla yapılan dezenfeksiyon işlemidir.

İşyeri dezenfekte işlemi gerekli midir?

İşletmelerde temizlik ve dezenfeksiyon farklı şeylerdir. Tek başına dezenfektan temizlik malzemeleri kalabalık yerlerde hijyeni sağlamak için yeterli değildir. Virüs ve bakterilerden kurtulmak için iş yerini yüksek düzey dezenfektanlar ve dezenfeksiyon makinesi ile dezenfekte etmek gerekir. “En iyi dezenfektan hangisidir?” diye araştırmaya ve dezenfektan firmaları için tek tek arama yapmaya son! İş yerlerinde çok fazla kişi tarafından kullanılan tuvalet, kapı kolları, lavabo bataryaları ve sık dokunulan yüzeylerde görünmeyen bakteri ve virüslere karşı en etkili çözümlerden biri Nano Dezenfeksiyon işlemidir. Dezenfektan makinesi yardımıyla püskürtüldüğü ortamda tutunan Nano gümüş partiküller, %99.99 ile %99.999 arasında etki sağlayarak virüs ve bakterilerin metabolizmasını bozar, üremelerini engeller. Nano Dezenfeksiyon hizmeti sayesinde iş yeriniz her zamankinden daha güvenli olacak.

Dezenfektan nedir? En iyi dezenfektan hangisidir? Nano dezenfektan nasıl yapılır?

Antimikrobiyal / antibakteriyel özellikteki dezenfeksiyon malzemeleri ne dezenfektan denir. Piyasadaki en etkili dezenfekte ürünlerinin başında Nano gümüş partikül içeren dezenfektanlar gelir. Dezenfektan seçerken sahte dezenfektanlara dikkat etmek gerekir. En etkili dezenfektanı bulmak için öncelikle mutlaka Sağlık Bakanlığı onaylı olup olmadığına bakınız. Bununla birlikte, dezenfektan içeriği de kalitede belirleyici rol oynar. Doğal dezenfektanlar hem kimyasal dezenfektanlara göre daha etkilidir hem de insan ve hayvan sağlığına zararsızdır.. Kaliteli dezenfektanı bulmak için en iyi dezenfektan markası için değil dezenfektan içindekiler kısmı için araştırma yapmanız gerekmektedir. Mutlubiev’in sağladığı, saf gümüşün nano boyuta indirgenmesiyle yapılan Nano Dezenfeksiyon hizmeti %100 vegan içeriğe sahiptir. Hidrojen peroksit dezenfektana ve dezenfektan alkole göre daha kalıcıdır. Bununla birlikte, toksik etkilere ve ciltte iritasyonlara sebep olmaz. Gıda endüstrisinde kullanılan dezenfektanlar kategorisine girer. Restoran sahiplerine de önerilir. Profesyonel apartman yönetimleri de apartman dezenfekte işlemini yaptırmayı atlamamalıdır.

Dezenfeksiyon nasıl yapılır?

Dezenfeksiyon işleminde dezenfektan ulv dezenfeksiyon cihazı sayesinde ortama nüfuz eder. Diğer dezenfeksiyon yöntemleri arasında en etkili yöntemlerden biri olan Nano Dezenfeksiyon ile kapalı olan her alanı dezenfekte edebilirsiniz. Dezenfeksiyon işlemi öncesi veya sonrası temizlik gerekmez. İşlem eşyalara herhangi bir zarar vermez. Dezenfeksiyon işlemi, maskeli, eldivenli ve iş güvenliği kıyafeti bulunan profesyonel ekibimiz tarafından yapılır.

Araç içi dezenfeksiyon gerekli midir?

Şirket arabaları ve servis içlerinde, özellikle çok fazla kişinin temas ettiği kapı kolu, direksiyon, vites, el freni ve selektörler gibi bölgelere virüs ve bakteri bulaştırma olanağımız yüksektir. Dezenfektan makinası ile püskürtülen araç içi dezenfektan aracınızın içini bakteri ve virüslerden arındırır. Nano Araç Dezenfeksiyon hizmeti ile sadece iş yeriniz değil, şirket araçlarınız da güvende!

Kullanılan ürünün içeriği nedir?

Farklı bitki türlerini kullanarak; gümüş, çinko, demir gibi maddelerin antimikrobiyal ve antikanserojen özellikteki nanopartikül sentezini yapmaktadır. Ürün hidrojen peroksit ve klorür içermez. Bu ürünlerde kullanılan gümüş sadece, Avrupa Birliği Kimya Ajansı, ECHA, tarafından onaylanmış tedarikçilerden satın alınmaktadır.
Belgeler İçin Tıklayınız