Sıkça Sorulan Sorular

Nano Dezenfeksiyon virüslere karşı %99.99 ve bakterilere karşı %99.999 etkili, %100 bitkisel içeriğe sahip ve nano gümüş teknolojisi ile üretilmiş dezenfektan ile gerçekleştirilen bir sterilizasyon işlemidir. Etkisi 3 aydır.
Evet! Nano Dezenfeksiyon işlemi sayesinde yaşadığın yerde 50’ye yakın virüsten %99.99, bakteri ve mantarlardan %99.999 oranında kurtulabilirsin. İşlem sırasında virüsler 1-5 dakika, bakteriler 15 saniye, mantarlar ise 5 dakika içinde yok olacaktır. Üstelik, yapılan işlem 3 ay süreyle etkili!
Nano Dezenfeksiyon nano gümüş partikül içeren dezenfektanın sterilizasyon istenenen alanın her tarafına nüfuz edecek şekilde profesyonel bir makina yardımıyla püskürtülmesi ile yapılmaktadır. Eşyalarınıza ve cildinize herhangi bir hasar vermez, işlem sonrasına ev temizliği işlemi gerektirmez.
Nano Dezenfeksiyon işlemi standart bir ev temizliği işlemi değildir. İşlem öncesi veya sonrası ev temizliği yaptırmak zorunda değilsin. Bununla birlikte, işlem öncesi bizden ev temizliği alıp daha steril bir ortamda işlemi yaptırmanı tavsiye ederiz.
İşlem boyunca %100 bitkisel içerikli ürün kullanılır. Yapılan işlem canlı metabolizmasının işleyişini bozan alerjik reaksiyona sebep olmaz. Tamamen insan temasına uygun ve cilde zararsız malzeme ile yapılır. İşlem sırasında ve bitiminde gönül rahatlığıyla evinin keyfini çıkarabilirsin!
Farklı bitki türlerini kullanarak; gümüş, çinko, demir gibi maddelerin antimikrobiyal ve antikanserojen özellikteki nanopartikül sentezini yapmaktadır. Bu sayede doğaya ve insan sağlığına zararsız yüzde yüz bitkisel endüstriyel ürünlerin üretilmesini sağlamış olacaktır. Bu dezenfektanda kullanılan gümüş sadece, Avrupa Birliği Kimya Ajansı, ECHA, tarafından onaylanmış tedarikçilerden satın alınmaktadır.