Koltuk Yıkama | Koltuk Temizliği | Mutlubiev
PROFESYONEL KOLTUK YIKAMA MUTLUBİEV’DE!
Online sipariş, AXA Sigorta güvencesi, profesyonel makinelerle kaliteli hizmet
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Koltuk Yıkama

1
Kolay Sipariş
Hizmet almak istediğin zamanı seç ve online rezervasyonunu yap.
2
Profesyonel Makinelerle Yıkama
Tecrübeli profesyoneller özel makinelerle bulunduğun lokasyona gelip koltuklarını yıkasın.
3
Koltukların Yeni Gibi Olacak!
İlk günkü gibi tertemiz olan koltuklarının keyfini çıkar.

Neden Mutlubiev ?

Ertesi gün hizmet alma şansı
Yarın koltuklarını yıkatmak istiyorsan doğru adrestesin, hemen şimdi Mutlubiev'den online koltuk yıkama siparişi verebilirsin.
Kaliteli ekipman ve malzemeler
Koltukların derinlemesine temizlenmesi ve aynı zamanda kumaşlarına zarar gelmemesi için özel üretilmiş ekipman ve makineler kullanıyoruz.
Koltuk yıkamada uzman ekipler
Koltuk yıkamak için tasarlanmış özel makineleri kullanmada uzman tecrübeli ve profesyonel ekipler Mutlubiev güvencesinde hizmeti gerçekleştiriyor.
%100 Mutluluk Politikası
Müşterilerimizin bizden aldığı hizmetin her aşamasında mutlu olmaları için elimizden geleni yapıyor, hizmet sonlandığında mutluluğunu garanti ediyoruz.
Sigorta Güvencesi
Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini AXA Sigorta ile 250.000 TL'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Uygun fiyatlarla koltuk yıkamada Mutlubiev farkını hisset!

Uzun uzun telefon konuşmalarına son! Transparan fiyat politikamız ve online sipariş kolaylığıyla hizmetini oluşturmak saniyeler sürecek. Tecrübeli ekiplerimiz özel makinelerle bulunduğun lokasyona gelip koltuklarını yıkayacak. Yıkama hizmeti istediğin ürünlere göre değişmekle birlikte en fazla 2 saat içinde tamamlanacak. Ayrıca Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺2.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Koltuk yıkama hizmetimizde ertesi gün hizmet alabilirsin!
Mutlubiev sistemine kayıtlı olan bütün profesyonellerin adli sicil kaydı ve referansları kontrol edilmektedir. Koltuk yıkama hizmeti veren profesyonellerin 5+ yıl tecrübesi bulunmaktadır.
Yıkama hizmeti istediğin ürünlere göre değişmekle birlikte hizmet ortalama 30 dakika - 2 saat arasında tamamlanmaktadır.
Koltuk yıkama hizmetimizde son teknoloji vakumlu temizlik makineleri kullanıyoruz.
Kuruma süresi koltuk/yatak cinsi ve mevsime göre değişiklik göstermektedir. Ortalama 8/18 saat arası olarak düşünülebilir. Ekiplerimiz işlem esnasında detaylı bilgilendirmeyi sağlayacaktır.
Tek kişilik yataklar için maksimum genişlik sınırı 106 cm'dir. 106 cm'nin üzerindeki genişliğe sahip yataklar çift kişilik yatak olarak değerlendirilir.
Evet! Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺2.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.
Koltuk takımı yıkama hizmeti ücreti maksimum 7 kişilik takımlar için geçerlidir.