Mobilya Montajı Mutlubiev Güvencesiyle!

2 saat içinde evine gelecek profesyonellerle mobilya montajı artık mümkün

Mobilya Montajının En Kolay ve Hızlı Yolu

Sadece 2 saat içinde evine gelerek mobilyalarının montajını gerçekleştiriyoruz! Montaj yapılacak ürünler fiyatları sabit 4 gruba ayrılıyor. İstediğin ürünlerin olduğu grupları işaretleyerek ve ürünlerin adedini belirterek kolayca hizmetini oluşturabilirsin. Hizmetini oluşturduktan sonra asla ek ücret ödemezsin.

Hizmetin oluştuğunda, ihtiyacına uygun, eğitimli ve güvenilir profesyonel dilediğin gün ve saatte kapında! Aletleri de dert etmene gerek yok, profesyonel tüm gerekli aletleri yanında getirecek. Montaj sırasında oluşabilecek hasarlara karşı ise mobilyaların AXA Sigorta güvencesi altında.

Yorumlar

Neden Mutlubiev ?

Mutlubiev'le AXA Sigorta
güvencesi altındasın!

Hizmet sırasında kendini güvende hissetmen bizim birinci önceliğimiz.

AXA Sigorta Avantajları

SİGORTAYA NELER DAHİL?

Oluşabilecek her türlü zarara karşı
AXA Sigorta tarafından 250.000 TL'lik teminat altındasın.

SİGORTADAN NASIL
YARARLANABİLİRİM?

Oluşan zararı 72 saat içerisinde tarafımıza bildirmen durumunda gerekli işlemleri gerçekleştirerek sana geri dönüş sağlayacağız.

AXA SİGORTA DIŞINDA EVİNİZİ
NASIL GÜVENCE ALTINA ALIYORUZ?

Tüm profesyonelleri;
-Adli Sicil Kayıtları ile kontrol ediyoruz.
-Referanslarını inceliyoruz.
-Düzenli olarak eğitimden geçiriyoruz.
-Hizmet süresince anlık olarak lokasyonlarını takip ediyor, yaşanabilecek problemlerde hızlıca müdahale ediyoruz.

PROFESYONEL MOBİLYA MONTAJ HİZMETİ Mİ ARIYORSUN?

İstediğin zaman uygun olan ve güvenilir bir mobilya montaj ustasını bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Tecrübeli ve profesyonel mobilya montaj ustalarımızla bu süreci senin için en iyi hale getirdik. Kişiye özel müşteri temsilcimize her zaman ulaşabilir, profesyonel mobilya montajı hizmetiyle ilgili istediğin bilgiyi her zaman alabilirsin.

Mobilya Montaj Hizmetini Nasıl Alabilirim?

7 gün 24 saat, 2 adımda internet sitemizden istediğin gün ve saat için mobilya montajı siparişini verebilir, bu zahmetli işten kurtulabilirsin.

Mobilya Montaj Hizmetine Neler Dahil?

Mobilya montaj ustalarımız ile seçtiğin büyüklükteki mobilyalarını istediğin gün ve saatte gelip montajını sağlıyoruz. Her türlü mobilya kurulumu ve demonte mobilya kurulumu gibi hizmetler konusuda da her zaman yanındayız.

Mobilya Montaj Hizmeti İçin Neden Mutlubiev’i Tercih Etmeliyim?

Sadece 2 saat içinde evine gelerek mobilyalarının montajını gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli profesyonellerimizin adli sicil kayıtlarını ve referanslarını kontrol ediyoruz. Mobilyalarında oluşabilecek hasarlara karşı AXA Sigorta ile 250.000 TL’ye kadar sigorta güvencesi sağlıyoruz. Net fiyatlandırma politikamızla şeffaf bir süreç yarattık. %100 Mutluluk Politikası ile karşılaşabileceğin tüm sorunları çözmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!