Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Güvenilir Villa Temizliği Şirketi

Villalar, temizlik süreçleri zorlu ve sancılı yapılar. Bir villada yaşıyorsanız, temizlik konusunda kendinizi yormak yerine, 2014’ten bu yana 50 binin üzerinde evin temizliğini sağlayan temizlik hizmet platformu Mutlubiev’den hizmet alabilirsiniz. Online temizlik rezervasyonunun yanı sıra, temizlik süresince doğabilecek tüm hasarlara karşı sigorta güvencesi sunan Mutlubiev, aradığınız kalitede temizlik hizmetini büyük bir güven içinde sağlıyor.
Villa temizliği ihtiyacınız için Mutlubiev temizlik profesyonelleri sizi bekliyor
İstanbul başta olmak üzere, İzmir ve Ankara’da profesyonel villa temizliği konusunda, villa temizlik şirketleri arayışınız varsa, Mutlubiev son derece kaliteli ve hızlı bir temizlik hizmeti sağlıyor. 10.000’in üzerinde temizlik profesyonelini tek çatı altında toplayan Mutlubiev, ihtiyacınız olan temizlik hizmetini, istediğiniz gün ve saatte sunuyor. Villa temizliğiniz için, ne zaman ve hangi kapsamda bir hizmet almak istiyorsanız, belirtmeniz yeterli. Standart olarak banyo, mutfak, tuvalet, zemin temizliği, yatak odası temizliği gibi hizmetler dışında, opsiyonel olarak ütü, dolap ve fırın temizliği gibi seçenekler de Mutlubiev’de sizi bekliyor.
Güvenilir, işinde tecrübeli ve referansları olan güler yüzlü profesyoneller
Mutlubiev’de, villa temizliği için evinize gelen temizlik profesyonellerinin tamamı belirli aralıklarla hijyen eğitimi alan, üst düzey hizmet kalitesi için çeşitli eğitimlerden geçirilen kişilerden oluşuyor. Temizlik profesyonelleri, Mutlubiev’e dahil olma sürecinde kesinlikle adli sicil kontrolünden geçiriliyor. Ev ve ofis temizliği, villa temizliği gibi konularda ihtiyacınız olan temizlik hizmeti, Mutlubiev sayesinde ‘istediğiniz zamanda’ gerçekleşiyor. İş ve sosyal yaşantınızı sekteye uğratmadan, büyük bir güven ve hız içerisinde, kaliteli temizlik işlemleri bu sayede gerçekleşiyor.
Online rezervasyon ile villa temizliği
İnternetten villa temizliği rezervasyonu imkanını sunan Mutlubiev’de, ihtiyaç duyduğunuz temizlik işlemi için evinizin büyüklüğü ve diğer detaylarını paylaşmanız yeterli oluyor. Mutlubiev’de 99 TL’den başlayan 1+0 ev temizlikleri, 4+1 ve dubleks , tripleks villalarda da bütçenizi sarsmayacak, uygun fiyatlarla sunuluyor. Belirttiğiniz, ütü hizmeti gibi ek hizmetler ile, ödeme yapacağınız fiyat belirleniyor.
Sigorta güvenceli temizlik ile gözünüz arkada kalmayacak
Mutlubiev, AXA Sigorta ile yaptığı işbirliği ile, temizlik sürecinde evinizdeki tüm eşyaları 250 bin TL’lik bir sigorta güvencesi altına da alıyor. Güler yüzlü, profesyonel temizlik elemanları evinizi pırıl pırıl hale getirirken, villanızı en ince detayına kadar temizlerken, sigorta güvencesi ile arkanıza yaslanabilirsiniz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!