ÜMRANIYE EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz

Ümraniye Ev Temizliği

Tamamen ormanla kaplı olduğu için adının “ormaniye” sözcüğünden türediği söylenen Ümraniye, bugün nüfusu hızla artan, plazalar, rezidanslar, sitelerle giderek şehirleşen bir İstanbul ilçesidir. Anadolu yakasındaki Ümraniye, artan iş merkezleriyle ve ulaşım ağının göbeğinde yer almasıyla çalışan kesimin tercih ettiği bir lokasyon haline geldi. Hal böyle olunca bölgede yıllardır hakim olan geleneksel mahalle yapısı yerini plazalarda çalışan yabancıların yaşadığı bir metropol görünümüne bıraktı. Siz de Ümraniye’de yaşıyorsanız ya da bu bölgede ofisiniz varsa metropol yapının getirdiği ihtiyaçlardan biri olan temizlik konusunda güvenilir bir hizmet arıyorsunuzdur. Ümraniye’de ev temizliği için güvenilir, işini iyi yapan temizlik personeli bulmak geleneksel yöntemlerle zorken mutlubiev.com bu işi sizin için pratik, ekonomik ve güvenli kılıyor.

Ümraniye’de Temizlikçi Kadın Arıyorum!

Geleneksel mahalle yapısını koruyan bölgelerde eşe dosta sorarak size temizlik konusunda yardımcı olabilecek birilerini bulmanız kolaydır. Ancak metropollerde insanlar karşı dairelerinde oturan komşularını bile tanımadıkları için ayrıca güven sorunu yaşamak muhtemel olduğu için temizlik personeli bulmak zorlaşır. Nüfusun çalışan kesimden oluştuğu Ümraniye’de eve temizliğe gelecek güvenilir yardımcılara ya da ofis temizliğini profesyonel bir biçimde yapacak kişilere mutlubiev.com’dan kolayca ulaşabilirsiniz. Sistem, size online temizlikçi bulma avantajını cazip fiyatlarla sunar.

Ümraniye’de Ev Temizliği Fiyatları

Ülkemizde çoğunlukla geleneksel yöntemlerle alınan temizlik hizmeti, bu alanda belirli bir standardın oluşmasını önlemiştir. Ancak evin genişliği, yapılacak işin yoğunluğu ve şehir ya da semt farkı fiyatı belirleyen bir kaç etken arasında yer alır. Temizlik için evinize gelen personelin kaza ihtimaline karşı sigortasını yapan, gereken durumlarda temizlik malzemelerini de evinize getiren, personelle yaşayacağınız sorunlarda sizi yalnız bırakmayan üstelik online olarak sipariş verebileceğiniz bir sistem sunan mutlubiev.com ile uygun fiyatlarla ev temizliği hizmeti alabilirsiniz.

Ev Temizliğinde Eğitim Farkı

İnsan sağlığıyla yakından ilgili olan ev temizliği, sanıldığı kadar basit ve herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bazı temel hijyen kurallarını bilmek, temizliğin sadece görüntüde değil gerçekten etkili ve sağlıklı bir biçimde sonuçlanmasını sağlar. Ev temizliği için online olarak sadece bir kaç adımda sipariş edeceğiniz temizlik hizmetini sağlamak üzere evinize gelen mutlubiev.com temizlik personelleri, temel hijyen kuralları ve sterilizasyon konusunda eğitimlidir. Ayrıca eşyalarınızın yeri değiştirmeme, kablo ve bağlantıları bulduğu gibi bırakma konusunda da hassastırlar. Yani temizlikçi evden gittikten sonra eşyaları yeniden düzenlemekle uğraşmazsınız. Ayrıca kullandıkları temizlik malzemelerini gerekli şekilde temizleyerek bırakırlar.

TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.