Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa

Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.

Ev Temizliği Hizmeti Al

Neden Mutlubiev ?

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Ev ve ofis için temizlikçi platformu

Ev ve ofislerinizde, temizlik hizmeti almak için günlük temizlikçi aramak, her temizlik sürecinde bir dert olabilir. Muhtemelen siz de, her defasında farklı bir temizlik personeli ile çalışmak yerine güvenilir, tecrübeli, güler yüzlü ve temizlik işini yüksek kalitede, belli bir standartta yapan bir temizlik profesyoneli ile çalışmak istersiniz. Mutlubiev platformu, temizlik hizmeti için aradığınız kaliteyi sunuyor. Güvenilir, düzenli eğitimlerden geçen ve işinde yıllardır tecrübeli, referans sahibi temizlik profesyonelleri ile, sigorta güvenceli bir hizmet için Mutlubiev’in sunduğu özellikleri mutlaka inceleyin.
Temizlikçi ihtiyacınız mı var? 50 binin üzerinde kişi Mutlubiev’i tercih etti!
Mutlubiev, temizlikçi ihtiyacı olanlar ile, deneyimli temizlik profesyonellerini bir araya getiren bir hizmet platformu. Yüzlerce temizlik personelinin tek çatı altında bulunduğu sitede, yüksek hizmet kalitesinin sağlanması adına düzenli eğitimler verilmekte, güvenilir bir temizlik hizmetinin sunulması için sisteme dahil olan her temizlikçi için adli sicil kontrolü sağlanmakta. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan sistemde, her temizlik hizmetinden sonra geri bildirimler özenle kontrol edilmekte ve memnun olmayan bir müşteri için, ek temizlik olanağı dahi sunulmakta.
Online rezervasyon ile temizlik personelleri istediğiniz saatte kapınızda
İnternet üzerinden, anında online rezervasyon ile temizlik hizmeti almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken Mutlubiev anasayfası üzerinden talep ettiğiniz temizlik detaylarını girmeniz ve bunun için bir ev ve ofis temizliği fiyatı almanız. İstanbul, Ankara ve İzmir temizlikçi arayışlarınızda, işini seven, sahiplenen, üst düzey bir kalite ile hizmet sunan güler yüzlü temizlik profesyonellerinin yer aldığı Mutlubiev, aradığınız temizliği bulabileceğiniz bir yer.
Hangi temizlik hizmetlerini alabilirsiniz?
Mutlubiev sisteminde hizmet veren temizlik personelleri, birçok farklı alanda temizlikçi ihtiyacınızı giderecek, kaliteli bir çalışma ortaya koyuyor. Aşağıdaki hizmetleri Mutlubiev üzerinden online hizmet talebi göndererek alabilirsiniz:
● Ev temizliği
● Ofis temizliği
● Yarım gün ev temizliği
● Boş ev temizliği
● İnşaat sonrası ev temizliği
● Mobilya montajı
Temizlik süresince sigorta güvencesi altındasınız
Temizlikçi konusunda, ev ve ofis temizliği esnasında bazen yaşanabilen hasarlar baş ağrısı yaratmakta. Mutlubiev, AXA Sigorta ile işbirliği yaparak bu problemi tamamen ortadan kaldırıyor! Temizlik esnasında doğabilecek tüm hasarlara karşı, 250 bin TL’lik sigorta güvencesi altındasınız!

HİZMETE DAHİL OLMAYANLAR

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Yorumlar

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!