SARIYER EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz

Sarıyer’de Ev Temizliği

 İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Sarıyer’de eve temizlik için personel arıyorsanız mutlubiev.com’dan online sipariş verebilirsiniz. Dakikalar içinde sipariş oluşturabilir, aradığınız temizlik kriterlerine uygun temizlik hizmetini güvenle alarak konforlu bir süreç yaşayabilirsiniz.

Eğitimli Personel

 mutlubiev.com, temizlik için evinize gönderdiği personeli düzenli olarak eğitime tabi tutar. Bu eğitimlerde genel hijyen, ev hijyeni, düzenli temizlik, zaman yönetimi, müşteri ilişkileri gibi konuları kapsar. Personel, hijyen kurallarına göre temizlik yapacağı için önce hangi işten başlaması gerektiğini bilir.

Güvenilir Personel

 Evinize gelecek olan personel hakkında kimlik bilgileri, adli sicil kaydı ve ikametgah bilgisi iş veren olarak mutlubiev.com arşivinde mevcuttur. Temizlik işçileri ön mülakattan geçirilir.

Sigortalı Personel

 Tüm temizlik personelinin iş kazalarına karşı sigortası mutlubiev.com tarafından yapılır. Böylece hem işçi haklarına saygılı bir çalışma olanağı sağlanır hem de sizin evinizde sigortasız işçi çalıştırmanın yükünü almamış olursunuz.

Sarıyer Ev Temizliği İçin mutlubiev.com!

 Sarıyer’deki evinize temizlik için yardımcı arıyorsanız süreci konforlu kılacak olan mutlubiev.com’u tercih edebilirsiniz. Online sipariş verebileceğiniz mutlubiev.com ile yapılacak olan temizliğin çerçevesini önceden belirleyebilirsiniz. Temizlik saatleri, personelin evinizi saat kaçta terk edeceği, temizlik malzemesi getirip getirmeyeceği, nerelerin temizleneceği konusunda tüm süreç sizin belirlediğiniz şekilde optimize edilir.

TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.