Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Narlıdere Temizlik Şirketi

Narlıdere’de üst düzey standartlara sahip temizlik şirketine ihtiyaç duyuyorsanız, Mutlubiev sisteminde bir araya gelen profesyonellerin yer aldığı Narlıdere Temizlik Şirketi, temizlik ihtiyacınız başta olmak üzere mobilya montajı gibi konularda sizlere hizmet veriyor. Tüm bu sağladığı avantajların yanında AXA Sigorta ile de doğacak her türlü hasara karşı güvence de veriyor.
Temizliği bize bırakın zaman size kalsın
Ev temizliği , mobilya montajı ve ofis temizliği gibi konularda hizmet veren Mutlubiev platformu, Narlıdere’de İnönü, Altınevler, Atatürk, Huzur, Narlı gibi mahallelerde ve diğer mahallelerde profesyonel olarak temizlik hizmetini vermektedir. Narlıdere’de temizlik şirketi arıyorsanız profesyonel kadrosu ile Mutlubiev platformu altında bulunan temizlik profesyonelleri sizleri bekliyor.
Profesyonel Temizlik Ekibi: Narlıdere temizlik şirketi
Narlıdere temizlik şirketi, Narlıdere başta olmak üzere, bağlı olduğu tüm mahallelerde faaliyet gösteriyor. Mutlubiev sisteminde, Limanreis, Huzur, Ilıca gibi diğer mahallelerde de temizlik hizmetini sunuyor. Verilen hizmetler arasında; standart ev temizliği, ofis temizliği, boş ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği ve mobilya montajı gibi hizmetler bulunuyor. İsteğe bağlı olarak dahil edilecek hizmetler de bulunuyor. Bunların arasında; fırın temizliği, ocak temizliği, buzdolabı temizliği ve ütü de bulunuyor. Özenli, güler yüzlü ve titiz temizlik profesyonelleri ile, dilediğiniz zaman temizlik hizmeti alabilirsiniz. Bire bir yapılan görüşmelerin ardından personeller, adli sicil kayıtları incelendikten ve referansları değerlendirildikten sonra işe alınıyor. İşe alım sürecinin ardından düzenli olarak temizlik eğitiminden geçirilen profesyoneller, içinize sinen bir temizlik hizmeti vaat ediyor.
Bir tıkla ulaşabileceğiniz online rezervasyon
Mutlubiev internet sitesi üzerinden yapacağınız online rezervasyon talebi ile, size uygun olan gün ve saatte evinize gelen temizlik profesyonelleri, evinizi pırıl pırıl ve tertemiz yapıyor. Bunun için yapmanız gerekenler ise, Mutlubiev sitesi ana sayfada yer alan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmak. Memnun kalmadığınız temizlik hizmetinin ise bildirilmesi durumunda, telafisi de mevcut.
Temizlik hizmeti süresince Axa Sigorta tarafından güvence
Almış olduğunuz temizlik hizmetinin yanında, temizlik esnasında oluşabilecek her türlü hasara ve zarara karşı da AXA Sigorta güvencesi altındasınız. Bunun için sizlere AXA Sigorta 250 bin TL’lik bir hasar teminatı veriyor.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!