Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Menemen Temizlik Şirketi


Menemen’de aradığınız kaliteli ve güvenilir hizmet, Mutlubiev platformu sayesinde gerçeğe dönüşüyor! Eğitimli binlerce temizlik profesyonelini, ev veya ofis temizlik ihtiyacı olan kişi ya da kurumlarla buluşturan Mutlubiev sayesinde ihtiyacınız olan en iyi temizlik hizmeti yanı başınızda! Mutlubiev platformu sayesinde sizler de Menemen’de aradığınız profesyonel ve güvenilir temizlik hizmetine online olarak ulaşabilirsiniz.
Menemen’deki en profesyonel temizlik hizmeti
Mutlubiev platformu, güvenlik konusundaki hassasiyetiyle öne çıkarken, %100 Mutluluk Politikası ile hareket ediyor. Eğitimli ve referanslı binlerce temizlik profesyonelini, Menemen’de en iyi temizlik hizmetini arayan sizlerle buluşturan Mutlubiev sayesinde ihtiyacınız olan temizlik hizmetine kavuşacaksınız. Mutlubiev platformu sayesinde sadece ev veya ofis temizliği hizmeti almakla kalmaz ayrıca mobilya montajı hizmeti de alabilirsiniz.
Menemen temizlik şirketi için doğru adres: Mutlubiev
İhtiyacınız olan profesyonel ve güvenilir temizlik hizmeti Mutlubiev platformu sayesinde Menemen’de sizlerle buluşuyor. Kaliteli ve en iyi temizlik hizmetini arayan Menemenlileri, eğitimli binlerce temizlik personeliyle buluşturan Mutlubiev’e ulaşmak ise çok kolay. Binlerce profesyonel temizlik personeline ulaşabileceğiniz Mutlubiev’e, Menemen’de 29 Ekim Mahallesi, 85.Yıl Cumhuriyet Mahallesi, Bağcılar Mahallesi ve Gazi Mahallesi başta olmak üzere diğer tüm merkezlerden de ulaşabilirsiniz. İzmir’in dört bir yanında hizmet vermek için hazırda bekleyen temizlik profesyonelleri sizlerin davetini bekliyor. Temizlik personelleri siz değerli müşterilere mutfak temizliği, banyo temizliği, yatak odası temizliği, salon temizliği gibi çeşitli hizmetler sunar.
Tüm eşyalarınızın sigorta güvencesi altında
Adli sicilleri incelenmiş, referanslı ve eğitimli binlerce temizlik personelini, ev veya ofis temizliğine ihtiyaç duyan kişi ya da kurumlarla buluşturan Mutlubiev ayrıca AXA Sigorta aracılığıyla sizlere güvence de vermektedir. Temizlik personellerinin temizlik esnasında yaşayabilecekleri olası kazalara karşılık AXA Sigorta ile çalışan Mutlubiev, ev veya ofislerinize kaza sigortası yapmaktadır.
Zaman kaybetmeden hemen online rezervasyon yaptırın
Eğitimli ve referanslı binlerce temizlik personelini, temizlik ihtiyacı olan ev veya ofislerle buluşturan Mutlubiev’e online olarak ulaşabilirsiniz. Online olarak ulaşacağınız Mutlubiev platformu üzerinden planınıza uygun gün ve saat için randevu alabilirsiniz. Planınıza uygun gün ve saat için aldığınız randevu sonrasında kapınızı çalacak olan temizlik personelleri işlerini yaparken siz de keyfinize bakabilirsiniz. Ofis temizliği ihtiyacınızı hemen gidermek için, Mutlubiev ana sayfası üzerinden temizlik hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!