KÜÇÜKÇEKMECE EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz

Küçükçekmece Ev Temizliği

  Ev temizliği genellikle zaman alan ve oldukça meşakatli bir ev işidir. Özellikle haftanın 5 ya da 6 günü çalışanlar için evi temizleyecek vakit bulmak zorlaşır. Bununla beraber çoğu zaman uygun temizlikçi bulup temizlik yaptırmak da sanıldığı kadar kolay bir çözüm değildir. Zira anahtarınızı teslim edip evinize alabileceğiniz birini bulmak, sizin beklentilerinize uygun temizlik hizmeti almak, sizin zamanınıza uyumlu bir çalışma disiplini ile çalışacak bir temizlik personeli ile karşılaşmak oldukça zordur. Bu konuda ihtiyaçlarınıza nokta atışı çözüm bulmak üzere mutlubiev.com’u tercih edebilirsiniz.

mutlubiev.com’un Avantajları

  • Online temizlik hizmeti satın almanızı sağlar.
  • Beklentileriniz, ödeme, pazarlık gibi konularda temizlik personeli ile muhatap olmak zorunda kalmazsınız.
  • Beğenmediğiniz temizlik için sorgusuz sualsiz tekrar hizmet almanız sağlanır.
  • Şikayetinizi iletebileceğiniz bir kurum kültürü ile hizmet alırsınız.
  • Temizlik, sizin verdiğiniz zaman aralığında tamamlanır.
  • Oda sayısı, evinizin genişliği ve alacağınız ek hizmetlere göre ödeme yaparsınız.
  • Kredi kartı ile yapacağınız ödeme için güvenlik sertifikalı ödeme sayfasını kullanarak tüm bilgilerinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz.
  • Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet alırsınız.
  • Çalışanların hepsi referans sahibidir.
  • Personelden işe alım öncesinde adli sicil kaydı istenir. Hem çalışan haklarına saygı gösterilir hem de sizin için gerekli güvenlik önlemi alınır.

  Küçükçekmece’deki evinize temizlikçi çağırmak üzere bir kaç dakika içinde online sipariş oluşturabileceğiniz mutlubiev.com ile hem temizlikçi arama süreci, hem temizlik süreci hem de hizmet sonrası süreç sizi yormayan bir titizlikle gerçekleşir.TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.