Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Kartal Temizlik Şirketi

Ofiste verimli çalışma ortamı sağlanmasının en önemli adımı temizlik. Kartal’da temizlik hizmeti arıyorsanız, Mutlubiev ile profesyonel temizlik hizmeti almanız artık çok kolay. Ofis masa temizliği, ofis raf temizliği, ofis cam temizliği gibi birçok hizmete, online rezervasyon farkı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Temizlik Profesyonelleri ile temizlik şirketi arayan kişi ve kurumsal müşterileri bir araya getiren Mutlubiev, güvenilir ve hızlı temizlik hizmeti çözümleri sunuyor.
Kartal temizlik şirketi bulmak sorun olmaktan çıkıyor
İstanbul’un birçok bölgesinde olduğu gibi Kartal’da temizlik hizmeti arayan bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet veren Mutlubiev platformu, yenilikçi temizlik anlayışıyla temizlikçi bulma problemlerinizi çözüyor. Adli sicil kaydı kontrol edilmiş eğitimli temizlik personellerini kapınıza getiren Mutlubiev, %100 mutlu müşteri politikasıyla güven problemlerinizi de rafa kaldırıyor.
Temizlik hizmeti süresince eviniz AXA Sigorta’ya emanet
Kartal temizlik şirketi arayışınıza alternatif çözümler sunan Mutlubiev, başta Cevizli mahallesi, Hürriyet, Kordonboyu, Esentepe gibi mahalleler olmak üzere Kartal ofis temizliği ve Kartal ev temizliği konularında yanınızda. İnşaat sonrası temizlik, boş ev temizliği gibi hizmetlerden faydalanmak, kampanyalar ile uygun teklifler almak ve periyodik temizlik hizmetinden yararlanmak için Mutlubiev platformu üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz.
Online rezervasyon ile düzenli temizlik hizmeti programı belirleyin
Mutlubiev platformu üzerinden talep formunu doldurun, düzenli olarak temizlik hizmeti almaya başlayın. Temizlik malzemesi alma sorununu unutun! Eğer evinizde ya da ofisinizde temizlik malzemesi bulunmuyorsa talep formunda belirtin, Mutlubiev temizlik profesyonelleri antibakteriyel temizlik malzemelerini yanında getirsin, size temizliğin keyfini sürmek kalsın. Mutfak temizliği, yatak odası temizliği, cam temizliği gibi sizin ve ailenizin sağlığını etkileyen konularda titizlikle çalışan eğitimli temizlik personelleri, sundukları güler yüzlü hizmet ile müşteri memnuniyeti konusunda da her zaman yanınızda.
Eviniz ve ofisiniz için en güvenilir çözüm: Mutlubiev
AXA Sigorta güvencesiyle evinizi sigortalayan Mutlubiev, temizlik süresince oluşacak hasarlara karşı her zaman yanınızda. 250 bin TL’ye kadar varan hasarları karşılayan sigorta ile ev ve ofis temizliğini güvenle yaptırabilirsiniz. Adli sicil kaydı kontrol edilmiş, eğitimli ve tecrübeli Temizlik Profesyonelleri ile iş birliği içerisinde olan Mutlubiev, 2500’ün üzerinde profesyonele iş imkanı sağlamasının yanı sıra güven konusundaki hassasiyetiyle de temizlik konusunu geleceğe taşıyor.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!