Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Karşıyaka Temizlik Şirketi

Binlerce eğitimli ve tecrübeli Temizlik Profesyoneli, temizlik hizmeti almak isteyenlerle buluşturarak temizlik hizmeti konusunda devrim yaratan Mutlubiev, sunduğu güvenilir ve dakik hizmet ile müşteri memnuniyetini bir üst boyuta taşıyor. Ev temizliği, ofis temizliği, mutfak temizliği, boş ev temizliği gibi birçok konuda evinizi güvenle teslim edebileceğiniz Mutlubiev, özenle seçtiği temizlik profesyonelleri ile özenli ev temizliği sağlıyor.

Karşıyaka temizlik şirketi: Ev ve ofis temizliğinde profesyonel adres
İzmir’de temizlik şirketi, ofis temizliği, ev temizliği gibi konularda destek almak artık çok daha kolay. Bünyesinde barındırdığı binlerce Temizlik Profesyoneli ile hızlı ve güler yüzlü hizmet sunan Mutlubiev, 2014 yılında bu yana birçok kurumsal şirketin de temizlik işlerine güvenilir çözümler sunuyor. Bahçelievler, Aksoy mahallesi, Bostanlı, Atakent gibi semtlerde temizlik şirketi arıyorsanız, Mutlubiev platformu sizin için doğru adres.

Sağlığınız için en doğru adres: Mutlubiev
İstanbul’da olduğu gibi İzmir Karşıyaka’da da temizlik çözümleri sunan Mutlubiev, Karşıyaka temizlik profesyoneli arayışınız için en güvenilir çözüm. Online rezervasyon ile kolayca teklif alabileceğiniz hızlı ve güvenilir temizlik hizmeti sunan Mutlubiev, nitelikli temizlik profesyonellerinizi evinize ve iş yerlerinize getiriyor. Sağlığınız için olduğu kadar verimli çalışmanız için de önem arz eden ofis temizliği hizmeti, Mutlubiev sayesinde periyodik ve sorunsuz bir hale geliyor.

Programınızı yapın, sistemli temizliğin keyfini sürün
Temizlik malzemesi araştırmak, temizlik şirketi bulmak, güven konusunda tedirginlik yaşamak artık eskide kaldı. Yenilikçi yaklaşımıyla temizlik hizmetini farklı bir boyuta taşıyan Mutlubiev, tecrübeli, eğitimli ve güvenilir temizlik çalışanlarını kapınıza getiriyor. İzmir Karşıyaka’da temizlik şirketi arıyorsanız, Mutlubiev ile sigorta garantisi ve online rezervasyon kolaylığı ile temizlik hizmeti alabilir, kampanyalardan yararlanarak uygun temizlik ücretlerinden yararlanabilirsiniz.

AXA Sigorta sayesinde değerli eşyalarınız hasarlara karşı sigortalı
%100 mutlu müşteri parolası ile yola çıkan ve bugüne dek binlerce mutlu müşteri portföyü oluşturan Mutlubiev, temizlik hizmeti sonrası memnuniyet anketleriyle her zaman yanınızda. Temizlik hizmeti aldıktan sonra 72 saat içerisinde bırakacağınız geri bildirim ile sürekli kendimizi geliştiriyor, Karşıyaka’da aldığınız temizlik hizmetinden memnun kalmadıysanız oluşan hataları telafi ediyoruz. Temizlik süresince oluşabilecek her türlü hasara karşı evinizi AXA sigorta ile 250.000 TL’ye kadar sigortalayan Mutlubiev, temizlik ve güveni aynı anda sunuyor. Mutlubiev platformu üzerinden Karşıyaka temizlik hizmeti almak için, Mutlubiev ana sayfasında bulunan online temizlik formu doldurmanız yeterli.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!