Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Karabağlar Temizlik Şirketi

Mutlubiev platformu ile ev temizliği, ofis temizliği, mutfak, banyo, yatak odası temizliği, inşaat sonrası ev temizliği gibi hizmetlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Karabağlar’da ofis temizliği hizmeti almak için online rezervasyon imkanlarından faydalanarak zaman tasarrufu sağlayabilir, ev temizliği ihtiyaçlarınızı güvenle sağlayabilirsiniz. Temizlik süresince oluşabilecek zararlara karşı sigorta hizmeti sağlayan Mutlubiev temizlik platformu, Karabağlar temizlik hizmeti konusunda en iyi seçeneklerden.
Karabağlar ofis temizliği şirketi arıyorsanız, Mutlubiev ile çözüm kapınızda!
İşyerinizde verimli çalışmanın en önemli anahtarı temiz ve düzenli bir ofis. Karabağlar’da güvenle ofis temizliği hizmeti alabileceğiniz Mutlubiev, Temizlik Profesyonelleri'ni ofisinize getiriyor. Binlerce adli sicili kontrol edilmiş, tecrübeli ve eğitimli temizlik personelini tek çatı altında toplayarak profesyonel temizlik hizmeti sağlayan bir platform olan Mutlubiev, İzmir’in birçok ilçesinde olduğu gibi Karabağlar’da da temizlik hizmeti sağlıyor. Abdi İpekçi, Adnan Süvari, Aşık Veysel mahallesi başta olmak üzere Karabağlar’da temizlik hizmeti almak için Mutlubiev üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz.
Eğitimli personeller sayesinde sorunsuz temizliğin tadını çıkarın
Ev ve ofis temizliğinde hijyenin önemini bilen, tecrübeli ve eğitimli profesyoneller ile sizleri buluşturan Mutlubiev, Karabağlar temizlik şirketi arayan bireysel ve kurumsal müşteriler için en sağlıklı çözüm. Aydın mahallesi ev temizliği, Bahar mahallesi ofis temizliği gibi ihtiyaçlarınıza sigorta güvenceli güvenilir çözümler, Mutlubiev’de mevcut. Dilerseniz temizlik malzemeleriyle uğraşmayın, antibakteriyel temizlik malzemelerini profesyoneller yanında getirsin. Mutlubiev platformu üzerinden temizlik hizmet formunu doldurun, online rezervasyon ile temizlik hizmetinin tadını çıkarın.
Online rezervasyon ile yalnızca birkaç dakika içinde temizlik hizmeti
Online bir sistem olarak çalışan Mutlubiev, ofis balkonu temizliği, ofis camı temizliği, ofis rafları temizliği, buzdolabı temizliği gibi hizmetlerin tümünü sunuyor. %100 mutlu müşteri parolası ile hareket eden Mutlubiev, hizmet sonrası memnuniyet anketiyle hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor. Karabağlar’da kurumsal temizlik hizmeti arayan şirketler, Mutlubiev sayesinde dakik ve düzenli temizlik hizmeti alabilir.
Temizlik hizmeti süresince değerli eşyalarınız AXA Sigorta’ya emanet
Temizlik sırasında yaşanan kazalar, hırsızlık ve özensizlik gibi sorunlar yüzünden Karabağlar’da güvenilir temizlik hizmeti almak pek kolay olmayabilir. Mutlubiev platformundan alacağınız temizlik hizmetinde ise gerek adli sicil kaydı kontrolü yapılması gerekse AXA Sigorta tarafından evinizin 250 bin TL’ye kadar sigortalanması sebebiyle güvenlik endişelerinizi rafa kaldırabilirsiniz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!