Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Kemalpaşa Temizlik Şirketi

Kemalpaşa’da, ev ve ofis temizliği ihtiyaçlarınız için, tecrübeli ve güler yüzlü bir temizlik profesyoneli mi arıyorsunuz? Kemalpaşa temizlik şirketi konusunda, senelerdir on binlerce kişiye temizlik hizmeti sunan Mutlubiev’e girerek, aradığınız hizmeti alabilirsiniz.
Güvenilir ve güler yüzlü temizlik personeli Kemalpaşa’da da hizmet veriyor
Mutlubiev, yüzlerce Temizlik Profesyoneli'nin tek çatı altında buluştuğu bir platform. Mutlubiev’de, Kemalpaşa ev ve ofis temizliği şirketi arıyorsanız, alanında deneyimli, referanslara sahip, güvenilir Temizlik Profesyonelleri sizi bekliyor. Mutlubiev’de, temizlik ihtiyacınız için, internetten online rezervasyon formunu doldurarak hizmet alma şansına sahipsiniz. Bunun yanı sıra, temizlik esnasında evinize oluşabilecek tüm hasara karşı, sigorta güvencesi altında olacaksınız.
Kemalpaşa temizlik hizmeti mi arıyorsunuz? Yüzlerce temizlik profesyoneli Mutlubiev’de
Mutlubiev, temizlik ihtiyacı olanları, Temizlik Profesyonelleri'ni buluşturan bir platform. Mutlubiev’de hizmet sunan, Kemalpaşa ve diğer İzmir ilçelerindeki ev ve ofis temizliği alanında hizmet veren Temizlik Profesyonelleri'nin tamamı, giriş kısmında adli sicil kaydı kontrolü yapılmaktadır. Bunun dışında, aynı zamanda düzenli eğitimler ile, hizmet kalitesinin sürekli artması sağlanmaktadır. Eğer Mutlubiev’den aldığınız hizmetten memnun kalmazsanız, %100 Mutluluk Politikası kapsamında ikinci bir temizlik hizmeti dahi alabilirsiniz.
Online rezervasyon ile, hangi gün ve saatte isterseniz o an hizmet alın
Mutlubiev, sitede belirtilen hizmet talep formu kısmına ihtiyacınız olan temizlik işinin detaylarını paylaştığınız takdirde, anında Kemalpaşa temizlik fiyat teklifi alabileceğiniz bir yapı. 1+0 evlerden, 4+1 evlere kadar, geniş kapsamlı bir şekilde biz hizmet sunuluyor. Kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz güvenilir bir altyapı sunan site üzerinden, bugüne kadar 50 binin üzerinde kişi, onlarca şirket bireysel ve kurumsal temizlik hizmeti aldı. Güler yüzlü ve profesyonel bir temizlik arıyorsanız, Mutlubiev, Kemalpaşa temizlik hizmeti arayışınız için en doğru seçenek olacak.
Sigorta güvenceli temizlik hizmeti
Mutlubiev’in en önemli artılarından bir tanesi de, temizlik sürecinde bir sigorta güvencesi sunması. Mutlubiev ve AXA Sigorta arasındaki anlaşma ile, eviniz ve tüm eşyalarınız, temizlik süresince tam 250 bin TL’lik bir sigorta güvencesi altında. Temizlik konusunda arkanıza yaslanıp, işi profesyonellere bırakmak isterseniz, Mutlubiev sizin için en doğru adres!

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!