Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Günlük Ev Temizligi

Ev temizliği konusunda hassas biriyseniz ve yoğun iş yaşamınızın, sosyal yaşamınızın sekteye uğramasına imkan vermeden evinizin günlük temizlenmesini istiyorsanız, Mutlubiev sizin için profesyonel kalitede günlük ev temizliğini, sigorta güvencesi ve online rezervasyon olanağı ile sunuyor! Yüzlerce temizlik personelinin tek çatı altında toplandığı Mutlubiev platformu, hangi gün ve saatte isterseniz o an kapınızda olan güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sağlıyor.
Günlük ev temizliği ihtiyacı için en iyi çözüm: Mutlubiev’den online rezervasyon
Mutlubiev, 2014’ten bu yana ev ve ofis temizliği konusunda profesyonel çözümler sunan, yüzlerce temizlik personelinin bir araya geldiği bir oluşum. Günlük ev temizliği ihtiyacınız Beylikdüzü, Avcılar, Pendik, Üsküdar ya da Kadıköy gibi ilçelerin tamamında, Ankara ve İzmir ilçelerinin birçoğunda profesyonel bir hizmet kalitesi ile sağlanıyor.

Mutlubiev’deki temizlik süreci, şu şekilde işlemektedir:
● Günlük ev temizliği ihtiyacınız için, anasayfa üzerinden hizmet talep formuna gelin
● Ev temizliği için, nasıl bir eviniz var ve hangi ek hizmet konularını istiyorsunuz belirtin
● Kredi kartı ile güvenilir bir şekilde ödemenizi yapın
● Arkanıza yaslanın. Belirttiğiniz gün ve saatte, temizlik profesyonelleri kapınızda olacak!
Günlük ev temizliği fiyatları nedir?
Ev temizliği konusunda arayış içinde olanların merak ettiği konulardan bir tanesi de ev temizliği fiyatları. Günlük ev temizliği, fiyatın birçok konuya göre değişkenlik gösterdiği bir husus. Standart olarak içinde zemin temizliği, mobilyaların tozunun alınması, mutfak ve banyo, tuvalet temizliği gibi konular yer alan ev temizliğinin yanı sıra, dilerseniz ek olarak ütü gibi işlemlerin de dahil olduğu opsiyonel ev temizliği hizmetleri söz konusudur.
Günlük ev temizliğinde fiyatlar evinizin 1+0, 1+1 ya da 3+1, dubleks, tripleks gibi büyük bir yapıda olup olmamasına bağlıdır. Evinizin büyüklüğüne göre, günlük ev temizliği fiyatları günlük 99 TL gibi bir rakamdan başlamaktadır.
AXA Sigorta ile, ev temizliği esnasında güvence altındasınız!
Mutlubiev, günlük ev temizliği konusunda profesyonel bir hizmet sunmasının yanı sıra, temizlik sürecinde evinizi sigorta güvencesi altına da alıyor! AXA Sigorta ile Mutlubiev işbirliği sayesinde, temizlik esnasında evinizde, ev eşyalarınızda doğabilecek her türlü hasara karşı 250 bin TL’lik bir güvence altındasınız.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!