Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Güngören Ev temizligi

Güngören'de Günlük Ev Temizliği Nasıl Alırım?

Güngören bölgesinde temizlikçi bulma sıkıntısı yaşıyorsan, güvenilir temizlik profesyonelleri ile tanış! Güngören’de ev temizliği süresince geleceği tarihi senin belirlediğin, ihtiyacına uygun olan hizmeti seçtiğin, eğitimli, işini bilen ve hizmeti tamamlamadan evden çıkmayan sigortalı bir profesyonel düşün. İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet verdiği gibi Güngören’de de hizmet veren Mutlubiev, bölgede sana en yakın olan temizlik profesyonelini evine yönlendiriyor. Güngören klasik temizlik şirketlerinden ayrılarak; müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mutlubiev, hizmetten memnun kalmayan müşterilere ücret iadesi/mutlu puan tanımlama/ücretsiz hizmet gibi telafi hizmetleri sunuyor.

Mutlubiev İle Tanış, Biz Kimiz?

İstanbul’da hizmet veren güvenilir bir temizlik alma platformu. Personeline ulaşarak temizlik hizmeti alabileceğin online bir platform olan Mutlubiev, internetten temizlikçi çağırmanın en güvenli adresi olmayı amaçlıyor. Mutlubiev tarafınca eğitimleri verilen temizlik profesyonellerinin evine gelip sana temizlik konusunda sistemli ve hijyen kurallarına uygun hizmet sunmalarını sağlıyor. Online sistemi ile kolay bir şekilde temizlik siparişini verebilirsin.

Uygun Fiyatlı Temizlik Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Güngören’de temizlik hizmeti almak üzere online sipariş verebileceğin Mutlubiev platformu, söz konusu hizmeti senin için ihtiyacına uygun iş kadar ödeme yapacağın şekilde optimize eder. Bu amaçla sistem, evindeki oda sayısı, evin büyüklüğü ve almak istediğin temizlik hizmetinin detaylarına göre bir ücretlendirme sunar. Daha detaylı temizlik ve ek hizmetler için dilediğinde yine online olarak siparişine ekleyebilirsin.

İnternetten Temizlik Profesyoneli Çağırmak Güvenli Mi?

Günümüzde pek çok konuda ihtiyaçlarımızı online sipariş vererek karşılayabiliyoruz. Güngören bölgesindeki evine temizlik profesyoneli aradığında online olarak bilgisayarından, akıllı telefonundan ya da tabletinden temizlik sipariş verebilirsin. Alacağın hizmetin güvenilirliği ve kalitesinden emin olmak için Mutlubiev, yapılan temizliği beğenmezsen sorgusuz sualsiz size ikinci bir temizlik hizmeti sunar. İlgili personeli uyarır ve eğitime alır.

Mutlubiev ödeme sayfası tüm dünyada en güvenli ödeme sertifikası olarak bilinen online ödeme sertifikasına sahiptir. Ödeme yaptıktan sonra sipariş onayı alınır, hala siparişi iptal etme şansı olur.

Temizlik profesyonellerinin tamamı iş mülakatına tabi tutulur, adli sicil kaydı, ikametgah ve kimlik bilgileri sisteme alınır. Size de Güngören bölgesinde, temizlikle uğraşmak yerine sevdiklerinle keyifli vakit geçirmek düşer.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!