Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketi

Güvenilir çalışanlar ile profesyonel hizmeti bir araya getiren Mutlubiev, ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi ihtiyaçlarınıza alternatif çözümler sunan yenilikçi bir platform. Tecrübeli Temizlik Profesyonelleri'ni temizlik hizmeti arayan kişi ya da kurumlarla buluşturan Mutlubiev, %100 mutluluk politikası ile temizlik hizmetini sorun olmaktan çıkartıyor. İzmir’in birçok ilçesinin yanı sıra Gaziosmanpaşa’da hizmet sağlayan Mutlubiev ile hijyen ve temizlik konusunu dert olmaktan çıkarabilirsiniz.
Temizlik konusu sorun olmaktan çıkıyor
Bağlarbaşı, Barbaros Hayrettinpaşa, Hürriyet mahallesi gibi semtler başta olmak üzere Gaziosmanpaşa’da temizlik hizmeti çözümleri sunan Mutlubiev, tecrübeli Temizlik Profesyonelleri'ne sağladığı düzenli eğitimlerle müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır. Bireysel ve kurumsal temizlik hizmeti taleplerinizi yönlendirebileceğiniz Mutlubiev, online rezervasyon imkanı ile ev ve ofis temizliğini yeni bir boyuta taşıyor.
Online rezervasyon ile programınızı yapın, rahatınıza bakın
Gaziosmanpaşa ile birlikte İzmir’in birçok ilçesinde rahatlıkla temizlik hizmetine ulaşabileceğiniz Mutlubiev platformu, online rezervasyon imkanı ile düzenli ve programlı temizlik hizmeti almanıza olanak sağlıyor. Cam temizliği, banyo temizliği, yatak odası temizliği, ofis temizliği gibi temizlik hizmetlerini güvenle sağlayabileceğiniz Mutlubiev, güler yüzlü hizmet anlayışı ile her zaman müşterilerin yanında.
AXA Sigorta ile güven probleminizi unutun
Tüm Temizlik Profesyonelleri ile yüz yüze görüşerek düzenli eğitimler veren Mutlubiev, adli sicil kaydı kontrolüne ve yasal süreçlerin takibine ek olarak AXA Sigorta güvencesiyle evinizi ya da ofisinizi 250 bin TL’ye kadar sigortalıyor. Bu sayede eviniz temizlenirken güvenlik endişesi duymanıza gerek kalmıyor.
Gaziosmanpaşa temizlik şirketi: Hızlı, güvenilir ve programlı temizlik
Gaziosmanpaşa temizlik şirketi arayışınıza çözüm olacak Mutlubiev, uzman personel ile temizlik şirketi arayan kişi ya da kurumları bir araya getirerek temizlik konusunu sorun olmaktan çıkarıyor. İşinde uzman 2500’ü aşkın temizlik profesyoneli üstün kalitede temizlik hizmeti sunan Mutlubiev, düzenli temizlik hizmeti almanız durumda çeşitli kampanyalar ile fiyat avantajı sağlıyor. Sizden aldığımız geri bildirimlerle sürekli müşteri memnuniyetini arttırmayı amaçlayan bir ekip olarak yaşadığınız olası sorunlara en hızlı çözümleri sunarak destek oluyoruz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!