Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Gaziemir Temizlik Şirketi

Profesyonel temizlik hizmetini temizlik ihtiyacı olan ev ve ofislerle buluşturan Mutlubiev, Gaziemir temizlik şirketi ihtiyacınız için güvenilir çözümler sunuyor. Ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi birçok hizmeti sunan tecrübeli Temizlik Profesyonelleri'ni sizlerle bir araya getiren Mutlubiev, online rezervasyon hizmeti sayesinde temizlik sürecini sorun olmaktan çıkartıyor.
Gaziemir temizlik şirketi ile ev ve ofis temizliğini sorun olmaktan çıkarın
Temizlik Profesyonelleri ile temizlik ihtiyacı olanları bir çatı altında buluşturan Mutlubiev, güven konusundaki hassasiyeti ile optimum temizlik çözümleri sunuyor. İzmir’in birçok ilçesinin yanı sıra Gaziemir’de temizlik şirketi ihtiyacınızı karşılayan Mutlubiev platformu, tecrübeli profesyonelleri periyodik eğitimlerle geliştirmesine ek olarak AXA Sigorta ile temizlik süresince evinizi sigortalıyor.
Online rezervasyon yapın, vaktiniz size kalsın
Gaziemir temizlik şirketi konusunda en doğru adres olan Mutlubiev, Aktepe, Atatürk, Atıfbey, Dokuz Eylül mahalleleri başta olmak üzere İzmir’in birçok bölgesinde profesyonel temizlik hizmeti çözümleri sunuyor. Ev temizliği, banyo temizliği, yatak odası temizliği, mutfak temizliği gibi ihtiyaçlarınız için online rezervasyon imkanlarından faydalanabilirsiniz. Mobilya montajı gibi konularda da çözümler sunan Mutlubiev, hizmet süresi ile fark yaratıyor. Gaziemir tam gün ev temizliği ya da ofis temizliği ihtiyaçlarınız için online rezervasyon yapın, profesyonel temizliğin tadını çıkarın.
Temizlik şirketi arayışınızdaki güven problemini ortadan kaldırın
%100 mutluluk politikası ile hizmet veren Mutlubiev, temizlik hizmeti sonrasında memnun kalmamanız durumda 72 saat içerisinde sizden haber bekliyor ve şikayetiniz olduğu takdirde hizmet kalitesini sağlayacak yeni bir temizlik hizmeti planlıyor. Adli sicil kaydı ve referansları kontrol edilen Temizlik Profesyonelleri aynı zamanda düzenli eğitimler alarak işlerini profesyonel bir bakış açısı ile tamamlıyor.
AXA Sigorta güvencesi ile temizliğe yeni bir boyut kazandırıyoruz
Ev temizliği hizmeti alırken yaşanan güven problemini çözmek için alternatif çözümler geliştiren Mutlubiev, tüm güvenlik kontrollerine ek olarak AXA sigorta ile evinizi 250 bin TL’ye kadar sigortalıyor. Gaziemir başta olmak üzere İzmir’de ve Türkiye’nin birçok bölgesinde temizlik hizmeti çözümleri sunan Mutlubiev, online rezervasyon imkanı ile ev temizliği ve ofis temizliği konularında çözüm ortağınız.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!