Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

En uygun ev temizliği fiyatları

Evinizin temizliğine önem veren biri olarak dikkate aldığınız en önemli konulardan bir tanesi ev temizliği fiyatları olacaktır. Evinizin temizliğinde hem güvenilir ve güler yüzlü bir hizmet sunan temizlik personeli, hem de cebinizi yakmayan, uygun fiyatlı bir hizmet mi arıyorsunuz? Bugüne kadar 50 binin üzerinde kişinin temizlik hizmeti aldığı Mutlubiev platformu, ev temizliği fiyatları ve sağladığı profesyonel hizmet anlayışı ile yüzünüzü güldürecek.
Deneyimli, güler yüzlü ve güvenilir temizlik profesyonelleri Mutlubiev’de
Mutlubiev, 2014’te kurulmuş ve bugüne kadar binlerce temizlik profesyoneli ile, on binlerce ev ve ofis temizliğinin sağlanmasına aracılık etmiş bir platform. Sadece uygun ev temizliği fiyatları değil de, aynı zamanda gerçekten güvenilir, işinde tecrübeli personeller arıyorsanız Mutlubiev aradığınız adres.
Sisteme dahil edilirken adli sicil kontrolünden geçirilen temizlik profesyonelleri, periyodik olarak eğitimlerden geçirilmektedir ve bu sayede, ev ve ofis temizliği ihtiyaçlarınız için en yüksek hizmet kalitesi sağlanmaktadır. Mutlubiev’de, tamamlanan tüm temizlik hizmetlerinin ardından müşteri geri bildirimleri dikkate alınmaktadır ve bu sayede %100 Müşteri Memnuniyeti oluşturulmaktadır.
Online rezervasyon imkanı, hasara karşı sigorta güvencesi!
Mutlubiev’in sağladığı en önemli avantajlardan bir tanesi de, internet üzerinden online temizlik hizmeti rezervasyonu yapma şansı sunması. Oturduğunuz yerden, alanında uzman ve güler yüzlü temizlik profesyonellerine tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Hangi gün ve saat içinde temizlik hizmeti almak istiyorsanız bunu formda belirtmeniz yeterli olacaktır.
Rezervasyonu internetten kredi kartı ile, güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun dışında, aldığınız temizlik hizmeti sürecinde doğabilecek tüm hasarlara karşı, Mutlubiev ile AXA Sigorta işbirliği ile 250 bin TL güvence altında olacaksınız!
Ev temizliği fiyatları 2020 yılında ne kadar?
Gündelik ev temizliği fiyatlarında, Mutlubiev en uygun bütçe ile ev temizliği olanağını sunuyor. Fiyatlara gelmeden önce, temizliğe neler dahil onları bilmek istiyorsanız:
● Çöplerin toplandığı, yerlerin silindiği, tozların alındığı, bulaşıkların toparlandığı mutfak temizliği
● Dolapların, aynaların ve tezgahın silindiği, lavabo, duşakabin, fayans ve tuvalet bölümünün silindiği, yerlerin temizlendiği banyo temizliği,
● Mobilya ve eşyaların tozunun alındığı, genel olarak düzenlendiği, yerlerin süpürüldüğü ve kıyafetlerin dahi toplandığı yatak odası temizliği,
● Yerlerin süpürüldüğü, mobilya ve eşyaların tozlarının alındığı, çöplerin toplandığı, kirişlerin dahi temizlendiği salon temizliği.
● Bunun dışında fırın, buzdolabı, mutfak dolabı ve balkon temizliği ile, 30 parçaya kadar eşyanızın ütülendiği ütü hizmeti ekstra hizmetlerdir.
Ev temizliği fiyatları
Yukarıdaki standart hizmetlerin dahil olduğu ev temizliği ücretleri, evinizin büyüklüğüne göre değişmektedir. Taban olarak ev temizliği fiyatları İstanbul, Ankara ve İzmir için şu şekildedir:
1+0 evler için 121 TL
1+1 evler için 135 TL
2+1 evler için 153 TL
3+1 evler için 180 TL’den başlayan fiyatlar vardır. Eviniz daha büyükse, fiyat değişebilmektedir.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!