Let's make your new home sparkling.

Let's clean up your house before moving into your new house, move it.

What do we provide?

Before or after the move, we classify each house as an empty house. Contrary to popular belief, the cleaning of empty houses is much more difficult than cleaning houses. The cleaning of settled dirt and dusts with strong chemicals requires much more effort.

Comments

Why Mutlubiev?

BOŞ EV TEMİZLİĞİ

Taşınma öncesi veya sonrası, eşyasız her evi boş ev olarak sınıflandırıyoruz. Sanılanın aksine boş evlerin temizliği yaşanan evlerin temizliğinden çok daha zahmetli. Yerleşmiş kir ve tozların güçlü kimyasallarla temizlenmesi oldukça zorlu bir süreç. Özel kimyasal ve temizlik malzemeleriyle boş evini senin için oturmaya hazır hale getiriyoruz!

Sigortaya neler dahil?

Boş evlerde, temizlenen alanın yaşanılan bir evin alanına göre kalıcı kirliliğinin daha fazla olması çok daha uzun saatler emek harcanmasını gerektirir. Bu nedenle 1+0 evlerde 1 kişi, 1+1 ve 1+2 evlerde 2 kişi, 3+1 evlerde 3 kişi olmak üzere evin büyüklüğüne göre bir ekiple boş evlerinizi temizliyoruz. Boş ev temizliğinde, temizlik malzemelerini ve kimyasallarını da biz getiriyoruz.

Boş Ev Temizlik Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Kaliteli ve güvenilir hizmet için tek yapman gereken Mutlubiev internet sitesine kayıt olmak ve online rezervasyon yöntemi ile ihtiyacına en uygun siparişi oluşturmak. Boş ev, inşaat sonrası ev, mini bi ev gibi temizlik hizmetlerinin yanında ütü, cam temizliği gibi ek hizmetler satın alabilir ve ihtiyacına en uygun siparişi oluşturabilirsin.

Evimde Hasar Olursa Ne Olacak?

Boş ev temizliği ve Mutlubiev’in verdiği diğer temizlik hizmetlerine temizlik sırasında oluşabilecek durumlar için, evin AXA sigorta güvencesiyle 250,000 TL’ye kadar sigortalanıyor. Memnun kalmadığın temizlik hizmetleri için, %100 memnuniyet politikası gereğince telafi ve mutlu puan tanımlama hizmetleri sunuyoruz. Sana da güvenilir ve kaliteli hizmetin keyfini sürmek düşüyor.

With Mutlubiev, you are assured of AXA Insurance!

Your security is our priority. Being first in Turkey, we are insuring with AXA insurance.

We clean your office with AXA insurance guarantee

What is Included in the Insurance?

You are guaranteed by AXA Insurance for 250,000 TL against any damages that may occur in your office.

How can I benefit from the insurance?

If you report the damage that has occurred in your office to us within 72 hours, the Customer Services will provide feedback to the party by performing the necessary actions.

How do we ensure your safety?

Your safety is our first priority. We secure your office within our agreement with AXA Insurance.
For all cleaning professionals:
- We background check.
- We check their references.
- We put them through regular training.
- We check their live locations and interfere

Questions about the cleaning service?

You can find the answers on our Frequently Asked Questions page.