EMINÖNÜ EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz

Eminönü Ev Temizliği

 Tarihi çarşısı, mimari dokusu, yaz kış hareketli, kozmopolit ve kalabalık yapısıyla yerli- yabancı turistlerin severek zaman geçirdiği Eminönü, ikamet etmek için de çok keyifli bir ortam sunar. Eminönünde yaşayanlar, sürekli hareketli ve hayat dolu olan bu ortamda sosyal, ekonomik ve sanatsal açıdan zengin hissederler. Siz de Eminönü civarında yaşıyor ya da çalışıyorsanız bu şanslı insanlar arasında olmasınız. Eminönü çevresinde temizlikçi ihtiyaçlarınız için pratik ve hızlı bir çözüm üretmek üzere mutlubiev.com’u tercih edebilirsiniz. Eminönündeki ofise temizlikçi, Eminönündeki dükkana temizlikçi, Eminönünde eve temizlikçi, Eminönünde mağazaya temizlikçi aradığınızda bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan ya da tablet cihazınızdan mutlubiev.com’a girip bir kaç dakika içinde online temizlikçi siparişi oluşturabilirsiniz.

Eminönü Ev Temizliği İçin Neden mutlubiev.com?

  • Online temizlik hizmeti almak, son derece pratik ve hızlı bir yöntemdir.
  • Evinize gelecek olan personelin kaza sigortası yapılmıştır.
  • Evinize gelecek olan temizlik personeli ile yapılan iş, ücret ve diğer konularda sizin tartışma, münakaşa yaşamanıza ya da pazarlık yapmanıza gerek kalmaz. Siz, sadece sistemden alacağınız hizmetin detaylarını öğrenerek ve buna karşılık ne ödeyeceğinizi bilerek siparişinizi oluşturursunuz. Diğer konular mutlubiev.com’un sorumluluğudur.
  • Temizlik personeli, hijyen, davranış kuralları, zamanında işini bitirme, temizlik malzemesi kullanımı konularında eğitim almıştır.
  • Eğer temizlik için malzemeniz yoksa ve almak istemiyorsanız temizlik malzemeleri de sağlanır.
  • Yapılan işi beğenmemeniz halinde başvurabileceğiniz bir müşteri ilişkileri departmanı mevcuttur. Şikayetinizi değerlendirerek size bilgilendirme yapan müşteri ilişkileri birimi, gerekli durumlarda temizlik hizmetini yenilerler.
  • Aldığınız hizmetin kalitesi mutlaka denetlenir.
  • Evinize alacağınız temizlikçilerin kimlik ve ikamet bilgileri mutlubiev.com sisteminde mevcuttur. Kendinizi güvende hissedebilirsiniz.
  • Sadece oda sayınıza, evin büyüklüğüne ve yapılan işlere göre ödeme yaparsınız.  

mutlubiev.com Ekipleriyle Ofis Temizliği

 Ofis temizliği hastane temizliği, mutfak temizliği, restoran temizliği, okul temizliği, ev temizliği bir birinden farklı niteliklerdeki iş alanlarıdır. Sağlık Bakanlığı özellikle toplum sağlığını yakından ilgilendiren toplu kullanım alanları için bir temizlik yönetmeliği hazırlamıştır ve buna uyulup uyulmadığını denetleme hakkında sahiptir. Ofisler de farklı temizlik alışkanları olan insanların bir arada yaşadığı alanlardır ve özenle belirli rutinlerde temizlenmeleri gerekir. Dilerseniz ofisiniz için mutlubiev.com’dan bir kaç dakika içinde bir temizlik siparişi oluşturabilirsiniz.

 

TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.