Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Dikili Temizlik Şirketi

Dikili’de kaliteli ve güvenilir temizlik şirketi mi arıyorsunuz? Periyodik eğitimlerden geçirilen, referanslı binlerce Temizlik Profesyoneli'ni, ev veya ofis temizliği konusunda ihtiyacı olan kişi veya kurumlarla buluşturan Mutlubiev platformu sayesinde artık aramanıza gerek kalmayacak. Esnek ve güvenli temizlik anlayışı ile hizmet veren Mutlubiev, %100 Mutluluk Politikası ile hizmet verirken Temizlik Profesyonelleri'ni Dikili’de sizlerle buluşturuyor.
Dikili’de profesyonel ve güvenilir temizlik hizmeti
İşini titizlikle ve güler yüzle yapan binlerce Temizlik Profesyoneli'ni, ev veya ofis temizliği ihtiyacı olan kişi veya kurumlarla buluşturan Mutlubiev, güvenilir hizmet için de sisteme kayıtlı olan Temizlik Profesyonelleri'ne periyodik eğitimler vermektedir. İşinde eğitimli profesyonellerin yer aldığı platform sayesinde sizler de en iyi temizlik hizmetine kolayca ulaşabilirsiniz. Mutlubiev platformu sayesinde sadece ev veya ofis temizliği hizmeti almakla kalmaz ayrıca mobilya montajı hizmeti de alabilirsiniz.
Dikili temizlik şirketi konusunda doğru adres: Mutlubiev!
Aradığınız temizlik şirketi hizmeti Dikili’de Mutlubiev sayesinde sizlerle buluşuyor. Temizlik ihtiyacı olan ev veya ofisleri, eğitimli ve titiz Temizlik Profesyonelleri'yle buluşturduğumuz Mutlubiev’e Dikili’de Bademli Mahallesi, Bahçeli Mahallesi, Çağlan Mahallesi, Çandarlı Mahallesi, Çukuralanı Mahallesi ve Deliktaş Mahallesi başta olmak üzere diğer tüm merkezlerde ulaşabilirsiniz. İzmir’in dört bir yanında hizmet vermek için platformda hazır bekleyen Temizlik Profesyonelleri'ne ise online olarak ulaşabilirsiniz. Temizlik Profesyonelleri siz değerli müşterilere mutfak temizliği, banyo temizliği, yatak odası temizliği, salon temizliği gibi çeşitli hizmetler sunar.
İçiniz rahat olsun: Eşyalarınızın sigorta güvencesi altında
Periyodik eğitimlerini alan ver referanslı binlerce Temizlik Profesyoneli'ni, ev veya ofis temizliği ihtiyacı olan kişi veya kurumlarla buluşturan Mutlubiev platformu ayrıca kaza sigortası da sunmaktadır. Dikili’de en iyi temizlik hizmeti için online olarak ulaşabileceğiniz Mutlubiev platformu, temizlik sırasında yaşanabilecek kazalar için AXA Sigorta ile çalışarak ev veya ofisinizi sigortalayarak koruma altına alır.
Dikili’de profesyonel temizlik hizmeti için online rezervasyon
Sicilleri kontrol edilmiş, eğitimli ve referanslı binlerce Temizlik Profesyoneli'ni, temizlik ihtiyacı olan ev veya ofislerle buluşturan Mutlubiev platformuna online olarak ulaşabilirsiniz. Online olarak ulaşacağınız Mutlubiev platformu üzerinden planınıza uygun gün ve saat için randevu alabilirsiniz. Ofis temizliği ihtiyacınızı hemen gidermek için, Mutlubiev ana sayfası üzerinden temizlik hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!