Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Kapsamlı cam temizliği hizmeti

Cam temizliği, bir ev ya da ofis temizliğinde en çok önemsenen temizlik konularından bir tanesi. Peki cam temizliğiniz için gerçekten profesyonel ve işinde tecrübeli, güler yüzlü temizlik profesyonelleri ile çalışmak istemez miydiniz? Yüzlerce temizlik profesyonelini tek çatı altında toplayan Mutlubiev, bugüne kadar 50 binin üzerinde ev ve ofis temizliğini, cam temizliğini ve diğer kapsamlı temizlik hizmetlerini sunmuş bir platform. İnternetten online rezervasyon imkânı, temizlik süresince sigorta güvencesi ve daha birçok avantajı ile, Mutlubiev aradığınız temizliği sunuyor!
Cam temizliği ihtiyacınız için profesyonel çözüm: Mutlubiev
5 sene önce kurulan Mutlubiev, ev ve ofis temizliği alanında, cam temizliği ve diğer temizlik konularında hizmet veren yüzlerce temizlik profesyonelinin bir araya geldiği bir platform. Mutlubiev’de sağlanan tüm hizmetler, internetten online şekilde, kredi kartı ödemesi kullanılarak alınabiliyor. Size zaman kaybettirmeden, sosyal yaşantınızı sekteye uğratmadan, hangi günlerde ve hangi saatlerde müsait olursanız, o an kapınızı çalan temizlik personelleri, siz arkanıza yaslanırken evinizi temizliyor! Üstelik, eğer talep ederseniz temizlik malzemelerini dahi yanlarında getiren temizlik personelleri, sizin hiçbir şey için zaman harcamanıza olanak bile vermiyor.
Güvenilir, tecrübeli ve güler yüzlü temizlik profesyonelleri
Mutlubiev, cam temizliği konusunda ve diğer ev ile ofis temizliği hizmetlerinde, gerçekten müşteri odaklı bir düşünce ile kurulmuş bir yapı. İşini seven, saygı duyan, üstün kalitede bir hijyenik cam temizliği sunan temizlik personellerini bir araya getiren Mutlubiev, düzenli olarak eğitimler sunduğu personelleri, giriş aşamasında adli sicil kontrolü de dahil olmak üzere birçok kontrolden geçiriyor. Dolayısı ile, Mutlubiev platformunda ev ya da ofisinizin, cam temizliği ya da genel temizlik işlemleri için gelecek personeller tamamen güvenilir ve tecrübeli çalışanlardan oluşuyor.
Cam temizliği hizmetine neler dahil?
Mutlubiev’de, dış cam temizliği hizmeti sunulmamaktadır. Çünkü Mutlubiev’de en önemli şey, temizlik profesyonellerinin güvenliğidir.
Cam temizleme hizmeti kapsamında, iç cam temizliği profesyonel bir kaliteyle sağlanmaktadır.
İnternetten rezervasyon ile, anında cam temizliği hizmeti
İstanbul, Ankara ve İzmir’de, profesyonel cam temizliği ve diğer ev ile ofis temizlik ihtiyaçlarınız için tek yapmanız gereken, Mutlubiev ana sayfasındaki hizmet talep formunu doldurmak ve fiyat teklifi almak. Mutlubiev, en uygun ev ve ofis temizliği, iç cam temizliği hizmetini sunuyor.
AXA Sigorta ile güvence altındasınız
Temizlik hizmeti boyunca, Mutlubiev ile AXA Sigorta arasındaki işbirliği ile, 250 bin TL’lik hasar sigortası altındasınız. Temizlik işlemleri sürerken, size sadece güven içinde arkanıza yaslanmak kalıyor!

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!