Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Buharlı ev ve ofis temizliği

Sert zemin temizliğinde, en çok kullanılan temizlik tekniklerinden birisi olan buharlı temizlik, hem ev hem de ofis temizliğinde tercih edilen yöntemlerdendir. Kurumsal ya da bireysel temizlik ihtiyaçlarınızda, buharlı temizlik gibi etkili yöntemleri kullanmak istiyorsanız ancak zamanınız yoksa, yüzlerce temizlik profesyonelini bir araya getiren Mutlubiev, sizin için en iyi hizmeti sunuyor.
Deneyimli ve güler yüzlü temizlik profesyonelleri ile aradığınız hizmet kalitesi
Ev ve ofis temizliği ile mobilya montajı gibi konularda hizmet almayı düşünenler ile, bu konuda çalışan temizlik personellerini bir araya getiren Mutlubiev, 2014’ten bu yana on binlerce kişinin temizlik hizmeti almasını sağladı. Buharlı temizlik, ıslak alan temizliği, cam temizliği, mutfak temizliği gibi spesifik temizlik alanlarının tamamında Mutlubiev profesyonelleri, kaliteli bir hizmet sunuyor. Düzenli olarak eğitim alan temizlik profesyonellerinin tamamı, adli sicil kontrolünden geçirilmiş çalışanlardır ve çalışmalardaki geri dönüşler dikkate alınarak hizmet kaliteleri takip edilmektedir. Müşteri memnuniyeti politikası kapsamında, memnun kalmama ihtimalinize karşı eviniz ikinci defa temizlenerek sizlere teslim ediliyor.
Buharlı temizlik ile pırıl pırıl ev ve ofisler
Ev ve ofisinizde pırıl pırıl bir ortam, ferah bir atmosfer arıyorsanız, Mutlubiev’de sizi bekleyen temizlik profesyonellerinizi, aradığınız hizmeti ihtiyaç duyduğunuz gün ve saat aralıklarında, gündelik yaşantınızı sekteye uğratmadan sağlamaktadır. Boş ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, yarım gün ev temizliği, mobilya montajı gibi hizmetlerin sunulduğu Mutlubiev’de, amacımız profesyonel temizlik ekibimiz evinizi temizlerken, sizin arkanıza yaslanmanız ve zamanınızın tadını çıkartmanızdır. Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş, Ümraniye, Şişli ve Sarıyer gibi ilçeler başta olmak üzere İstanbul’un tüm merkezlerinde, profesyonel ev ve ofis temizliğini Mutlubiev ayrıcalığı ile alabilirsiniz.
Sigorta güvenceli temizlik hizmeti: Tüm eşyalarınız olası hasarlara karşı güvencemiz altında
Mutlubiev, AXA Sigorta işbirliği ile temizlik süresince oluşabilecek tüm hasarlara karşı evinizi, ofisinizi güvence altına alıyor. Sigorta kapsamında tüm eşyalarınız, 250 bin TL’ye kadar sigorta güvencesi altında. Profesyonel temizlik hizmeti ile sigorta güvencesini bir araya getiren Mutlubiev, yüzlerce temizlik profesyoneli ve senelerden gelen tecrübe ile buharlı temizlik ve diğer tüm ihtiyacınız olan temizlik taleplerinizi en iyi şekilde karşılamak için hazır.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!