Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Bornova Temizlik Şirketi

Bornova’da aradığınız profesyonel ve güvenilir temizlik ihtiyacınız, Mutlubiev platformu sayesinde son bulacak. Eğitimli binlerce Temizlik Profesyoneli ile esnek ve güvenilir temizlik hizmeti sunan Mutlubiev platformu, binlerce Temizlik Profesyoneli ile ev veya ofis temizliği ihtiyacı olanları bir araya getiriyor. Bornova’da aradığınız en iyi temizlik hizmeti Mutlubiev’de!
Bornova’da güvenilir ve profesyonel bir temizlik hizmeti
Esnek ve güvenilir temizlik hizmeti sağlayan Mutlubiev platformu işini titizlikle ve güler yüzle yapan eğitimli ve referanslı Temizlik Profesyonelleri'ni ev veya ofis temizliği hizmeti arayanlarla buluşturuyor. Güvenlik konusundaki hassasiyetiyle öne çıkan Mutlubiev platformu sayesinde sizler de Bornova’da kaliteli temizlik hizmetine kavuşabilirsiniz. Üstelik Mutlubiev platformu sayesinde sadece ev veya ofis temizliği hizmeti almakla kalmaz ayrıca mobilya montajı hizmeti de alabilirsiniz.
Bornova temizlik şirketi konusunda doğru adres: Mutlubiev!
%100 Mutluluk Politikası ile çalışan Mutlubiev platformu sayesinde Bornova’da aradığınız en iyi temizlik şirketi yanı başınızda! Kayıtlı binlerce eğitimli Temizlik Profesyoneli sayesinde en iyi temizlik hizmetini sizlerle buluşturan Mutlubiev’e, Bornova’da Atatürk Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Beşyol Mahallesi, Birlik Mahallesi, Çamiçi Mahallesi, Çamkule Mahallesi, Çınar Mahallesi başta olmak üzere diğer tüm merkezlerden ulaşabilirsiniz. En iyi hizmeti vermek için platformda hazır bir şekilde bekleyen binlerce Temizlik Prodesyoneli sayesinde sizler de kendinize vakit ayırabilirsiniz. Temizlik Profesyonelleri siz değerli müşterilere mutfak temizliği, banyo temizliği, yatak odası temizliği, salon temizliği gibi çeşitli hizmetler sunar.
Temizlik süresince sigorta güvencesi
Periyodik olarak eğitimden geçirilen referanslı Temizlik Profesyonelleri'nin yer aldığı Mutlubiev platformu, binlerce Temizlik Profesyonel ile ev veya ofis temizliği arayan kişileri bir araya getirmekle kalmaz, ev veya ofis sahipleri için de kaza sigortası sunar. AXA Sigorta ile çalışan Mutlubiev platformu, temizlik sırasında yaşanabilecek kazalar için ev veya ofisinizi sigortalar.
Online rezervasyon yaptırın, kredi kartıyla anında ödeyin
Adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, eğitimli ve referanslı yüzlerce Temizlik Profesyonellerine online olarak ulaşabilirsiniz. Online olarak ulaşacağınız Mutlubiev platformu üzerinden planınıza uygun gün ve saat için temizlik hizmeti alabilirsiniz. Ofis temizliği ihtiyacınızı hemen gidermek için, Mutlubiev ana sayfası üzerinden temizlik hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!