Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Bayraklı Temizlik Şirketi

Bayraklı’da aradığınız en iyi temizlik şirketine online olarak ulaşabilirsiniz. Mutlubiev platformu, binlerce Temizlik Profesyoneli'ni ev ve iş yerleri için temizlie ihtiyaç duyan kişilerle buluşturuyor. Düzenli olarak eğitimlerini alan temizlikte uzman personeller Bayraklı’da temizlik şirketi arayanlar için Mutlubiev platformunda hazır bir şekilde bekliyorlar. 

Bayraklı’da profesyonel ve güvenilir bir temizlik şirketi mi arıyorsunuz? 

Mutlubiev platformuna kayıtlı Temizlik Profesyonelleri'nin tamamı eğitimden geçmektedir. Platforma kayıtlı oldukları süre boyunca da düzenli olarak eğitimlerine devam eden personeller işlerini titizlikle ve güler yüzle yapmaktadırlar. Güvenlik konusundaki hassasiyetiyle öne çıkan Mutlubiev, platformda kayıtlı olan Temizlik Profesyonelleri'nin sicillerini de kontrol ederken, kayıt aşamasında ise referansları göz önünde bulundurmaktadır. Güvenli ve profesyonel temizlik hizmeti için müşteriler ile Temizlik Profesyoneli'ni bir arada buluşturan Mutlubiev aracılığıyla Standart Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Boş Ev Temizliği ve İnşaat Sonrası Ev Temizliği gibi ihtiyaca yönelik olarak çeşitli hizmetler alabilirsiniz. 

Bayraklı temizlik şirketi için doğru tercih

Mutlubiev, %100 Mutluluk Politikası ile çalışırken temizlik sürecinde de ev ve ofislerinizi AXA Sigorta ile güvence altına alır. Platformda kayıtlı binlerce Temizlik Profesyoneli'ne online olarak ulaşabilirken Bayraklı’da 75. Yıl mahallesi, Adalet mahallesi, Alparslan mahallesi, Bayraklı mahallesi, Cengizhan mahallesi başta olmak üzere tüm merkezler için online olarak randevu alabilirsiniz. Temizlik Profesyonelleri siz değerli müşterilere mutfak temizliği, banyo temizliği, yatak odası temizliği, salon temizliği gibi çeşitli hizmetler sunuyor.

Eşyalarınızın AXA Sigorta güvencesi altına alındığı profesyonel bir temizlik hizmeti

Mutlubiev, temizlik esnasında oluşabilecek kazalar için müşterilerini güvence altına almaktadır. Temizlik hizmeti sağlayan binlerce kişiyi Bayraklı’da ev ve ofis temizliği ihtiyacı olan kişilerle buluşturan Mutlubiev platformu oluşabilecek kazalar için de ev veya ofisinizi AXA Sigorta ile sigortalamaktadır. 

Online rezervasyon yaptırın, keyfinize bakın

Esnek ve güvenilir bir temizlik hizmeti veren Mutlubiev platformunda, işini titizlikle ve güler yüzle yapan yüzlerce Temizlik Profesyoneli'ne ulaşabilirsiniz. Online olarak ulaşabileceğiniz Mutlubiev platformu üzerinden rezervasyon yaptırarak Temizlik Profesyonelleri'nden planınıza uygun gün ve saat için hizmet alabilirsiniz. Aldığınız hizmet sonrasında yapmanız gereken tek şey ise size kalan zamanın keyfini çıkarmak.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!