Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Başakşehir Temizlik Şirketi

Başakşehir’de aradığınız profesyonel temizlik şirketi ihtiyacınız, Mutlubiev platformu sayesinde son buluyor. Binlerce eğitimli Temizlik Profesyoneli'ni Başakşehir’de ev veya ofis temizliği ihtiyacı olan insanlarla buluşturan Mutlubiev platformuna online olarak ulaşabilirsiniz. Temizlik Profesyonelleri'nin yer aldığı platform sayesinde aradığınız en iyi temizlik hizmeti hemen yanı başınızda!

Başakşehir’de profesyonel ve güvenilir temizlik şirketi mi arıyorsunuz?

Mutlubiev platformu, esnek ve güvenilir temizlik hizmeti için binlerce Temizlik Profesyoneli'ni ev veya ofis temizliğine ihtiyaç duyan kişilerle buluşturuyor. Platforma kayıtlı eğitimli Temizlik Profesyonelleri sayesinde en iyi temizlik hizmetine ulaşmanız sandığınızdan daha kolay. Başakşehir’de aradığınız en iyi temizlik şirketine online olarak ulaşabilirsiniz. %100 Mutluluk Politikası ile çalışan Mutlubiev platformuna kayıtlı olan temizlik profesyonelleri işlerini tizizlikle ve güler yüzle yapmaktadırlar. İstediğiniz gün ve saat için alacağınız online randevunun ardından temizlik işini profesyonellere bırakabilirsiniz.

Başakşehir temizlik şirketi konusunda doğru adres: Mutlubiev

Başakşehir’de aradığınız profesyonel ve güvenilir temizlik hizmetine Mutlubiev platformu aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İstanbul’un dört bir yanında ev veya ofis temizliğine ihtiyaç duyan insanları temizlik personelleriyle bir araya getiren Mutlubiev platformuna Başakşehir’de Başakşehir 1. ve 2. kısım mahalleleri, Altınşehir mahallesi, Başak mahallesi, Şamlar mahallesi başta olmak üzere diğer tüm merkezlerden de ulaşabilir. İstediğiniz temizlik hizmetine planınıza uygun gün ve saatte ulaşabilirsiniz. Temizlik Profesyonelleri siz değerli müşterilere mutfak temizliği, banyo temizliği, yatak odası temizliği, salon temizliği gibi çeşitli hizmetler sunar.

Eşyalarınızın sigorta güvencesi altına alındığı profesyonel bir temizlik hizmeti

Mutlubiev platformu, kayıtlı binlerce Temizlik Profesyoneli'ni ev veya ofis temizliğine ihtiyaç duyan kişilerle bir araya getirmenin dışında, ev veya ofis sahiplerini de güvence altına almaktadır. Sicilleri kontrol edilen, referanslı Temizlik Profesyonelleri periyodik olarak eğitimden geçmektedirler. Sisteme kayıt olmadan önce eğitimden geçen personeller sistemde kayıtlı bulundukları sürede de eğitimlerine devam ederler. Temizlik Profesyonelleri'ni ev veya ofis temizliğine ihtiyacı olanlarla buluşturan Mutlubiev, temizlik sırasında oluşabilecek kazalar için de müşterilerinin evini AXA Sigorta ile koruma altına alır.

Online olarak yapacağınız rezervasyonla temizlik personelleri istediğiniz an kapınızda!

Mutlubiev platformu üzerinden yapacağınız online rezervasyonun ardından, planınıza uygun gün ve saatte Temizlik Profesyonelleri kapınızı çalacaktır. Profesyonellerin eline bıraktığınız temizlik işinin ardından ise size düşen, kalan zamanınızın keyfini çıkarmak olacaktır. Ofis temizliği ihtiyacınızı hemen gidermek için, Mutlubiev ana sayfası üzerinden temizlik hizmet formunu doldurabilirsiniz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!