Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Bağcılar Temizlik Şirketi

Bağcılar’da profesyonel temizlik şirketi mi arıyorsunuz? Aradığınız profesyonel hizmet Mutlubiev’de. Mutlubiev platformu, Temizlik Profesyonelleri'ni, ev veya ofis temizliğine ihtiyaç duyan siz değerli müşterileriyle buluşturuyor. Bağcılar’da temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız siz de hemen Mutlubiev’i ziyaret ederek profesyonel hizmetten faydalanabilirsiniz.

Profesyonel temizlik hizmeti Bağcılar’da

Esnek ve güvenilir temizlik hizmeti sunan Mutlubiev, %100 Mutluluk Politikası ile çalışmaktadır. Mutlubiev platformu kayıtlı binlerce Temizlik Profesyonelleri'ni, temizlik ihtiyacı duyan ev ve ofislerle buluşturuyor. Güler yüzlü ve işini titizlikle yapan temizlik profesyonellerinin kayıtlı olarak hazırda beklediği Mutlubiev platformu sayesinde sizler de Bağcılar’da profesyonel temizliğe ulaşabilirsiniz. Hem de online olarak. Mutlubiev platformunda yapacağınız randevu ile planınıza uygun gün ve saatte temizlik profesyonelleri kapınızı çalacaktır.

Bağcılar temizlik şirketi konusunda doğru adres: Mutlubiev

Mutlubiev platformu kayıtlı binlerce Temizlik Profesyoneli'ni İstanbul’un dört bir yanındaki temizlik ihtiyacı duyan ev veya ofislerle buluşturmayı hedefliyor. Bağcılar’da 100.Yıl Mahallesi, Bağlar Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Çınar Mahallesi, Demirkapı Mahallesi, Evren Mahallesi. Fatih Mahallesi başta olmak üzere diğer merkezler için de Mutlubiev üzerinden Temizlik Profesyonelleri ile buluşabilirsiniz. Temizlik Profesyonelleri siz değerli müşterilere mutfak temizliği, banyo temizliği, yatak odası temizliği, salon temizliği gibi çeşitli hizmetler sunar.

Eşyalarınızın sigorta güvencesi altına alındığı profesyonel bir temizlik hizmeti

Mutlubiev platformuna kayıt olmak isteyen personeller düzenli olarak eğitimden geçirilirler. Sicilleri kontrol edilen ve referanslı kişilerin yer aldığı Mutlubiev platformu için güvenlik konusu öncelikli hassasiyettir. Bunun için de Mutlubiev, AXA Sigorta ile çalışarak siz değerli müşterilerin ev veya ofislerini güvence altına almaktadır. Temizlik sırasında oluşabilecek olası kazaları göz önünde bulunduran Mutlubiev platformu, AXA Sigorta ile ev veya ofislerinizi sigortalar.

Temizlik işini profesyonellere bırakmak için Mutlubiev üzerinden online rezervasyon yaptırın!

Planınıza uygun bir şekilde istediğiniz gün ve saatte Temizlik Profesyonelleri'nin kapınızı çalmasını istiyorsanız online olarak rezervasyon yaptırın. Online olarak yapacağınız rezervasyonun ardından işini titizlikle ve güler yüzle yapan temizlik personelleri sizler için temizlik işini en iyi şekilde yapacaklardır. Temizlik işini profesyonellerin eline bıraktıktan sonra sizin yapmanız gereken tek şey, size kalan zamanın keyfini çıkarmak olacaktır. Ev veya ofis temizliği ihtiyacınızı hemen gidermek için, Mutlubiev ana sayfası üzerinden online sipariş verebilirsiniz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!