Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Balçova Temizlik Şirketi

Balçova’da temizlik konusunda profesyonellere ihtiyaç duyuyorsanız, binlerce Temizlik Profesyoneli'nin hazır bir şekilde beklediği Mutlubiev platformu sizleri ihtiyacınız olan temizlik profesyonelleriyle buluşturuyor. Balçova’da ev ve ofis için en iyi temizlik personelleri Mutlubiev platformunda. Online olarak erişebileceğiniz Mutlubiev platformu sayesinde eğitimli ve işini titizlikle yapan Temizlik Profesyonelleri'ne ulaşabilirsiniz. 

Balçova’da profesyonel bir temizlik şirketi mi arıyorsunuz?

Mutlubiev platformu, adli sicilleri kontrol edilmiş, referanslı ve düzenli eğitimler alan binlerce Temizlik Profesyonelleri'ni ev veya ofis temizliği konusunda profesyonel yardım arayan insanlarla buluşturuyor. Balçova’da aradınız en iyi temizlik hizmeti Mutlubiev ile istediğiniz gün ve saatte kapınızda. Online olarak rezervasyon yaptırarak Standart Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Boş Ev Temizliği ve İnşaat Sonrası Ev Temizliği gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Temizlik Profesyonelleri siz değerli müşterilere mutfak temizliği, banyo temizliği, yatak odası temizliği, salon temizliği gibi çeşitli hizmetler sunuyor.

Balçova temizlik şirketi için doğru adres

Mutlubiev'e gelen talepler doğrultusunda ev veya ofis temizliği isteyenler platforma kayıtlı binlerce Temizlik Profesyonelleri ile bir araya geliyor. %100 Mutluluk Politikası ile hizmet veren Mutlubiev platformuna kayıtlı temizlik personellerine online olarak ulaşabilirsiniz. Referanslı ve periyodik eğitimlerini alan Temizlik Profesyonelleri işlerini titizlikle ve güler yüzle yaparken sizler de kendinize vakit ayırabilirsiniz. Balçova’da Bahçelerarası Mahallesi, Çetin Emeç Mahallesi, Eğitim Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi başta olmak üzere tüm merkezlerde temizlik hizmeti arayanlar ile profesyonel temizlik hizmeti sunanlar Mutlubiev platformunda bir araya geliyor.

Temizlik süresince sigorta güvencesi 

Adli sicil kayıtları kontrol edilen referanslı Temizlik Profesyonelleri periyodik eğitimler almaya devam ederken Mutlubiev, platformu temizlik hizmeti almak isteyenler için AXA Sigorta ile çalışarak, olası bir duruma karşılık müşterilerini güvence altına alıyor. Temizlik esnasında oluşabilecek zarara karşılık sigortanız AXA Sigorta’dan. 

Online olarak rezervasyon yaptırın, profesyoneller temizlik yaparken siz keyfinize bakın

Temizlik konusunda düzenli eğitimlerini alan Temizlik Profesyonelleri'nden hizmet almak isteyen sizleri, uzman kişiler ile buluşturduğumuz Mutlubiev platformu sizlere online rezervasyon imkanı sunuyor. Rezervasyonun ardından planınıza uygun gün ve saatte kapınıza gelecek olan Temizlik Profesyonelleri işlerini titizlikle hallederken siz de arkanıza yaslanarak keyfinize bakabilirsiniz.

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!