BAKIRKÖY EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz

Bakırköy Ev Temizliği

İstanbul’un tarihi en köklü ilçelerinden biri olan Bakırköy, aynı zamanda çok işlek ve şehrin kalbinin attığı noktalardan biri. Ulaşım ağı, çarşısı, keyifli sokaklarıyla Bakırköy’de yaşamak bir ayrıcalık. Kurtuluş Savaşı’nın, Osmanlı tarihinin ve yeni kurulan Cumhuriyet’in çok önemli olaylarına tanıklık etmiş olan ilçe, kanal ve gazete binalarıyla basının da kalbinin attığı nokta. Siz de bu ayrıcalıklı ilçede ya da yakınlarında yaşıyorsanız hareketli sokakları, sahili, çarşısıyla kendinizi şanslı hissediyorsunuzdur. Bakırköy çevresindeki evlerde iş ve sosyal yaşamın iç içe geçen örgüsü, ev temizliği, yemek, ütü, çocuk ve yaşlı bakımı gibi hizmetlerin önemini arttırmıştır. Bakırköy’deki evinize temizlikçi çağırmak için mutlubiev.com’un size sunacağı online, hızlı, güvenilir, avantajlı sistemi tercih edebilirsiniz.

Büyük Şehirlerde Geleneksel Yöntemle Temizlikçi Bulmak Neden Riskli?

Temizlik, her ev ve ofisin önemli bir ihtiyacıdır. Ancak büyük şehirlerde, nerede ikamet ettiğini bilmediğiniz, kimlik bilgilerine sahip olmadığınız birini evinize alıp, ona güvenmek ne kadar doğru? Çok büyük kalabalıkların yaşadığı, insanların izine ulaşmanın zor olduğu istanbul gibi metropollerde, evinize komşunuzun bir yakının önerdiği temizlik işçisini çağırdığınızı ve onu evde bırakıp işe gittiğinizi var sayalım. Bu kişinin eşyalarınıza zarar vermesi, çalması ya da başka suç teşkil edecek davranışlarda bulunması halinde ona ulaşabileceğiniz bir ikametgah, net ad soyad bilgisi, yakınlarının telefon numaraları gibi bilgilere sahip misiniz? Çoğunlukla “hayır”. Peki, böyle bir durumda sigortasız çalıştırdığınız bu işçi için kime şikayetçi olacaksınız? Muhtemelen bu konuda da çetrefilli zorlu bir süreç sizi bekleyecek. Bu en kötü olasılıkların biraz daha iyimseri olan temizliği beğenmeme halinde ya da eve geldiğinizde aslında pek bir iş yapılmadığını görmeniz halinde hangi kurum ve kuruluşa gidip şikayette bulunabileceksiniz? Yapılan temizliğin kalitesini hangi belirleyici standartla tartışacak, kime hesap soracaksınız? İşte bu açılardan bakılınca insanların birbirleri ile her an yüz yüze bakmadığı, her kesin birbirini tanımadığı büyük şehirlerde duygusal kararlarla eve temizlikçi almak ya da yardımcı almak epey riskli görünüyor. Çünkü böyle durumlarda karşınızdaki insanın karakterine güvenmekten başka şansınız kalmıyor.

İnternetten Temizlikçi Bulmak Neden Daha Avantajlı?

Öncelikle temizlik hizmeti verme konusunda ilgili makamlardan yetki, lisans ve belge almış bir şirketin sunacağı online temizlik hizmeti, size alacağınız hizmeti sorgulayabileceğiniz resmi bir muhatap sunar. Ayrıca, ödeme iadesi, şikayet edebilme, eksikliği giderme konularında garanti verir. Eve gelecek olan personelin de haklarını gözeterek sigortasını yapar, eğitimi sağlar. Bununla beraber, örneğin Bakırköy’de temizlikçi aramak zorunda kalmaz, oturduğunuz yerden bir kaç dakika içinde istediğiniz gün, istediğiniz kapsamda temizliğin yapılmasını organize edersiniz.

Düzenli Olarak Ev Temizliği Yapmak Neden Önemli?

Evin belirli hijyen kuralları gözetilerek temizlenmesi, başta çocuklar için olmak üzere ev halkının sağlığı için önemlidir. Temiz ve düzenli bir ev, güzel bir görsellik sunacağı için huzurlu ve mutlu bir ortam da sağlar. Ayrıca aradığınız her şeyi bulmanız evin konforunu arttıracaktır.TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.