BAĞCILAR EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz

Bağcılar Ev Temizliği

 1980’li yıllarda kontrolsüz bir biçimde yapılaşsa da bugün, Atatürk Havalimanı başta olmak üzere önemli stratejik noktalara yakınlığı sonucu daha planlı bir yapılaşma sistemine geçen ve her geçen gün daha fazla yerleşim nüfusuna ulaşan Bağcılar’da ev temizliği, ofis temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, fabrika ve inşaat temizliği ihtiyaçlarınız için mutlubiev.com’u tercih edebilirsiniz.

Bağcılar’da Ev Temizliği

 Bağcılar’da ikamet ediyorsanız ev temizliği için bilgisayarınız, tablet cihazınız hatta akıllı telefonunuzla bir kaç dakika içinde aradığınız güvenilir personele ulaşabilirsiniz. Oda sayınız, yaptıracağınız temizliğin ayrıntıları ile belirlenen fiyatlandırmayla sadece alacağınız hizmet için bedel ödeyeceğiniz sistem, güvenilir temizlik şirketleri ile çalışır. Bağcılar bölgesinde temizlikçi bulmanın avantajlı seçeneği olan mutlubiev.com ile temizlik yaptırmanın birden çok avantajı var:

  • Hızlı bir biçimde aradığınız temizlik personeline ulaşabilirsiniz.
  • Sisteme oda sayınızı, evinizin metrekaresini, temizliğin niteliğini belirterek alacağınız hizmete göre ödeme yaparsınız.
  • Evinize gelen temizlik personelinin güvenilir olup olmadığından emin olabilirsiniz.
  • Temizlik kalitesi konusunda da endişelenmenize gerek kalmaz. Zira evinize gelecek olan temizlik elemanları önceden hem hijyen hem de sistemli temizlik üzerine eğitim almıştır. Ayrıca hepsi referans verebilen temizlik işçileri arasından seçilir.
  • Yaşayacağınız sorunlar ve şikayetleriniz için destek alabileceğiniz bir kurumsal iletişim hizmeti ile temizlik personeliyle muhatap olmak zorunda kalmazsınız.
  • Evinize gönderilen tüm temizlik personellerinin kazalara karşı sigortası yaptırılmıştır. Böylece hem çalışan haklarına saygılı bir sistemle hizmet alırsınız hem de sigortasız işçi çalıştırmanın endişelerini yaşamamış olursunuz.

TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.